Gdzie wypijesz najtańszą kawę w Warszawie? Stwórz z nami mapę takich miejsc

Espresso za 5 zł lub mniej? Tak, to możliwe! W Warszawie są kawiarnie oraz lokale, gdzie można jeszcze wypić kawę w takiej cenie. Gdzie? I tu potrzebujemy Waszej pomocy. Jako eksperci od Warszawy, stali bywalcy warszawskich knajp, powiedzcie nam, gdzie można wypić tanie espresso w Warszawie? Gdy zbierzemy już wszystkie informacje, stworzymy praktyczną mapę.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Mapę najtańszej kawy w Warszawie tworzymy wspólnie z twórcami bloga Pańska Skórka . - Ponieważ LaVazza w kiosku nieopodal pl. Konstytucji jest wprawdzie prawdopodobnie najtańszą kawą w mieście, to otrzymujemy sygnały, że zdarzają się miejsca, gdzie da się wypić w cenie równie niskiej - piszą blogerzy na swojej stronie .

My również wiemy, że 5 zł za espresso to zdecydowanie najwyższa cena, jaką chcemy zapłacić za kawę. Może są miejsca, gdzie kosztuje ona jeszcze mniej? To pytanie kierujemy do Was!

Twórcy bloga Pańska Skórka poszukują wraz ze swoimi czytelnikami taniej kawy już od kilku dni. Udało się znaleźć nawet miejsca, gdzie espresso dostaniemy już za 3 zł! Oto lokale z tanią kawą, które już udało się odnaleźć.

Espresso za 3 zł:

Kofi Brand, ul. Mińska 25

Czytelnia, al. Zjednoczenia 46

Espresso do 4 zł:

Karmello, ul. Chmielna 11 (3,99)

Kiosk Ruchu, pl. Narutowicza/Barska (3,90)

Nowe Miejsce, ul. Madalińskiego 10/16 (4)

Espresso do 5 zł:

Kiosku Ruchu, ul. Dalibora (ok. 4,5)

Dobro&Dobro, Puławska 11 (4,90)

Sieć Subway (4,95)

Saska Caffe, ul. Saska 5E (5)

Posiaduffka, ul. Chruściela 66 (5)

Koty za płoty, ul. Mokotowska 48 (5)

Zdrowa Konkurencja, pl. Bankowy 4 (5)

Dzika Strona Wisły, pl. Hallera 5 (5)

Artyści od Kuchni, ul. Dygata 3 (5)

Piekarnia Piwoński, Staffa 2, bazarek przy Hali Marymonckiej (5)

Czekamy na Wasze lokale z najtańszą kawą!

Czytelnia, al. Zjednoczenia 46 (3) do 4 PLN: Karmello, ul. Chmielna 11 (3,99) Kiosk Ruchu, pl. Narutowicza/Barska (3,90) Nowe Miejsce, ul. Madalińskiego 10/16 (4) do 5 PLN: Kiosku Ruchu, ul. Dalibora (ok. 4,5) Dobro&Dobro, Puławska 11 (4,90) Sieć Subway (4,95) Saska Caffe, ul. Saska 5E (5) Posiaduffka, ul. Chruściela 66 (5) Koty za płoty, ul. Mokotowska 48 (5) Zdrowa Konkurencja, pl. Bankowy 4 (5) Dzika Strona Wisły, pl. Hallera 5 (5) Artyści od Kuchni, ul. Dygata 3 (5) Piekarnia Piwoński, Staffa 2 i bazarek przy Hali Marymonckiej (5

Więcej o: