Wyrwał kobiecie torebkę z 24 tys. zł w środku. Policja publikuje jego zdjęcia i prosi o pomoc

Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu przy ulicy Żytniej 36.

Policjanci wolskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży torebki z zawartością pieniędzy w wysokości ponad 24.000 złotych. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z przestępstwem zarejestrowały kamery monitoringu.

policja.waw.plpolicja.waw.pl policja.waw.pl policja.waw.pl

Do zdarzenia doszło w lipcu br. przy ulicy Bitwy Pod Lenino. Z ustaleń wynika, że mężczyzna wyrwał z rąk pokrzywdzonej torebkę z pieniędzmi w kwocie ponad 24.000 złotych po czym uciekł.

Spodobało ci się? Polub nas

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36.

policja.waw.plpolicja.waw.pl policja.waw.pl policja.waw.pl

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 361-38, 22 60 394-50 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp4@ksp.policja.gov.pl

źródło: policja.waw.pl

Więcej o: