Gigantyczny tor przeszkód dla dorosłych! Już od 9 lipca przy Kolejowej

9 lipca na Kolejowej 47 zostanie zorganizowana wakacyjna strefa pełna gigantycznych dmuchanych torów przeszkód. 5-6 torów przeszkód - wyłącznie dla dorosłych i dzieci powyżej 8. roku życia.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Dorośli doczekali się jedynej w swoim rodzaju rozrywki w Warszawie - toru z przeszkodami. Przy Kolejowej 47 od 9 lipca funkcjonować będzie Planeta Gigantów - tor przeszkód dla dorosłych i dzieci powyżej 8. roku życia.

- Zapraszamy od 9 lipca w każdy weekend wakacji w godzinach 12.00-20.00. Tory są wspaniałą rozrywką dla dorosłych i dzieci (powyżej 8. roku życia). Każdy tor dostarczy innych wrażeń i sprawdzi inne umiejętności. Niektóre wymagają dużej sprawności, skoczności i zwinności zawodnika, inne natomiast precyzji lub przełamania własnych słabości - piszą organizatorzy.

Każdy kto przyjdzie do Strefy w pierwszy weekend (9-10 lipca) w godzinach 12.00-18.00 będzie mógł skorzystać z bezpłatnej konsultacji dietetycznej z analizą składu ciała prowadzonej przez Stację Wellness.

W pierwszy weekend działania Strefy na uczestników będzie czekało 6 torów:

Tor Spartan - jak piszą organizatorzy - coś dla naprawdę odważnych. Dwa tory po 60 metrów każdy z drabinkami i zjeżdżalniami o wysokości ponad 5 metrów. Na pewno podniosą poziom adrenaliny.

Przeszkody dla dorosłychPrzeszkody dla dorosłych materiały prasowe materiały prasowe

Wipeout - to legendarna Arena Wipeout Wymiatacze z czterema kulami o średnicy 2 metrów każda. Trzeba wdrapać się na szczyt i zmierzyć się z gigantycznymi kulami. Można próbować różnych technik skoków, czołgania lub pełzania, aby w jak najkrótszym czasie dotrzeć do mety.

Arena Gladiatora - tor przeszkód stworzony na wzór legendarnej szkoły Gladiatorów. Idealny do współzawodnictwa dwóch zawodników.

Przeszkody dla dorosłychPrzeszkody dla dorosłych materiały prasowe materiały prasowe

Ścieżka Wojownika - gdzie każdy do zaliczenia będzie miał aż 38-metrowy tor z latającymi zbijakami, wspinaczką, zjeżdżalnią i labiryntem.

Strzała Zeusa - zawodnik, żeby uchronić się przed Strzałą Zeusa, musi skakać po sześciu wystających podporach.

Przeszkody dla dorosłychPrzeszkody dla dorosłych materiały prasowe materiały prasowe

Bilety w cenie:

30 PLN - godzina

60 PLN - cały dzień

Bilety można kupić na miejscu (płatność tylko gotówką)

Więcej o: