Twórcy kanału na YT świadkami tragicznego wypadku. To się dzieje na ulicach Warszawy! [WIDEO]

Kolejna seria mrożących krew w żyłach scen z warszawskich ulic. I tych bardziej absurdalnych. Jedno zdarzenie z kolejnego odcinka "Warszafki po Stolicy" zapiera dech w piersiach. To się naprawdę dzieje na stołecznych ulicach. Ku przestrodze.
 

Odcinek trzeci "Warszafki po Stolicy" został przez twórców kanału na YouTubie zatytułowany ""Lecę, bo chcę". Dość zabawny tytuł odwołuje się do nie tak wesołej sytuacji, której świadkiem byli twórcy kanału.

Pierwszy odcinek pt. "Jak czereśniak", opublikowany przez trzech chłopaków ze stolicy i spod Warszawy, wywołał dużo emocji. Przedstawia, jak kierowca ekskluzywnego samochodu wymusza pierwszeństwo, a następnie wyzywa drugiego kierowcę.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Drugi odcinek to kompilacja różnych zdarzeń z podróży po Warszawie. Widzimy na nim, jak warszawiacy przejeżdżają na czerwonym świetle, wymuszają pierwszeństwo, obrażają innych, a ponad wszystko - krzyczą na przechodniów na przejściu dla pieszych!

Kanał, jak mówią jego twórcy, powstał po to, żeby pokazywać zachowanie jednostki, a nie ogółu. - Chcemy ujawnić to, w jaki sposób kierowca spieszący się z/do pracy zachowuje się w stosunku do drugiego kierowcy, albo w jaki sposób "panicz" traktuje kierowcę na "blachach" z innego miasta - tłumaczą.

Więcej o: