Pirat drogowy, który jeździł pod prąd ulicami Warszawy został zatrzymany. Spowodował trzy kolizje i wypadek

Wczoraj do sieci trafił filmik, na którym widać kierowcę srebrnej terenówki jadącego pod prąd ulicami stolicy. Jak donosi tvnwarszawa, policja zatrzymała mu prawo jazdy, jednak kierowca wrócił na ulicę i spowodował trzy kolizje i wypadek. Został zatrzymany.

Ulica Towarowa, to cud, że nikt nie jechał z naprzeciwka. Na filmie, który opublikowano o YouTube widać kierowcę jadącego pod prąd. Film został dziś usunięty z serwisu.

Okazuje się, że nie był to tylko jednorazowy przejazd. Po wczorajszym artykule w serwisie tvnwarszawa warszawiacy informowali, że widzieli go m.in. w Wilanowie, na ul. Sobieskiego, na ul. Racławickiej i na trawniku w rejonie skrzyżowania Al. Jerozolimskich i ul. Bitwy Warszawskiej.

Spodobało ci się? Polub nas

Jak donosi serwis około godziny 17 pirat drogowy został zatrzymany przez policję i stracił prawo jazdy.

I kiedy wydawało się, ze sprawa została załatwiona, kierowca chevroleta wrócił na ulice i spowodował trzy kolizje, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Ok. godziny 1 w nocy, przy wjeździe na most Marii Skłodowskiej-Curie doszło do kolejnego wypadku. Na miejscu pojawiła się policja i zatrzymała pirata. Był trzeźwy i został zabrany do szpitala, ma trafić na badania psychiatryczne.

źródło: tvnwarszawa

Więcej o: