Stumetrowa ślizgawka wodna i morderczy bieg z przeszkodami już 19 czerwca w Warszawie

W niedzielę 19 czerwca 3,5 tysiąca zawodników stanie do walki z morderczymi przeszkodami czekającymi na terenie Cytadeli Warszawskiej i Centrum Olimpijskiego. Na tę okoliczność sprowadzono też najdłuższą w Polsce mobilną ślizgawkę wodną. Będzie dostępna dla wszystkich za darmo.

To pierwszy tak długi "slide" na którym można zjechać aż 100 metrów. Dzięki wodzie, która krąży w zamkniętym obiegu i odpowiedniemu nachyleniu toru jazdy, ślizg może być szybki i naprawdę daleki - zapewniają organizatorzy  Men Expert Survival Race.

Ślizgawka ma być atrakcją morderczego biegu z przeszkodami.

- By dotrzeć do mety zlokalizowanej na terenie Warszawskiej Cytadeli i zdobyć twierdzę, uczestnicy będą musieli pokonać nadwiślańskie zarośla i podziemia Wisłostrady, przeczołgać się obok wioski wikingów czy biec ile sił w nogach przy Centrum Olimpijskim. Wszystko okraszone będzie porządną dawką adrenaliny, błota, piachu i czystej frajdy - zapowiada Andrzej Marchlewski, współorganizator Men Expert Survival Race.

Najdłuższy mobilny Water Slide już w PolsceNajdłuższy mobilny Water Slide już w Polsce Najdłuższy mobilny Water Slide już w Polsce Najdłuższy mobilny Water Slide już w Polsce

Organizatorzy nie chcą odkrywać wszystkich kart. W informacji prasowej, którą otrzymaliśmy zaznaczyli jednak, że zjazd tą stumetrową zjeżdżalnią ma kończyć się w basenie... wypełnionym błotem.

Ktoś odważny?

Więcej o: