Zwierzaki już się bawią pluszakami, ZOOmaniacy nie zawiedli, a warszawskie ZOO dziękuje za dary

Beczki dla Gregora i Aleuta, worki jutowe dla Szymona i jego ekipy, koce i podkłady, piłki do tenisa, torebki i pluszaki, duuużo pluszaków. To i jeszcze więcej trafiło do Warszawskiego ZOO.

Na fanpejdżu Warszawskiego ZOO pojawiły się podziękowania dla wszystkich darczyńców. Pracownicy przyznają, że nie spodziewali się aż takiego odzewu od ZOOmaniaków z całej Polski.

Spodobało ci się? Polub nas

Szczególne podziękowania należą się: firmie Brenntag za beczki dla Gregora i Aleuta, palarni kawy za worki jutowe dla Szymona i jego ekipy, Hotelu Hilton za koce i podkłady, anonimowego klubu tenisowego za piłeczki dla prawie wszystkich, pogotowia drogowego z Warszawy za pachołki i słupki dla Zulusa i Ratu, kobiet z całej Polski za torebki dla Lucy,  przedszkolaków ze wszystkich województw za pluszaki dla Tytusa i jego rodziny.

www.facebook.com/WarszawskieZOO/www.facebook.com/WarszawskieZOO/ www.facebook.com/WarszawskieZOO/ www.facebook.com/WarszawskieZOO/

Kiedy miesiąc temu pracownicy ZOO zwrócili się o pomoc w zbiórce zabawek dla swoich podopiecznych, tłumaczyli, że nuda to najgorsze, co może się pojawić w życiu zwierzaka żyjącego w ZOO

- W naturze zwierzęta mają mnóstwo zajęć: muszą bronić terytorium, polować, uciekać przed drapieżnikami, szukać partnera czy znaleźć schronienie przed niesprzyjającymi warunkami. W ogrodzie jest inaczej. Opiekunowie dbają o zaspokojenie wszystkich potrzeb swoich podopiecznych i troszczą się o ich los. Jednak dochodzi do tego, że najbardziej ulubionymi czynnościami zwierzaków jest jedzenie i spanie - wyjaśniał stołeczny ogród.

Warszawskie ZOOWarszawskie ZOO Warszawskie ZOO Warszawskie ZOO

Nudy nie będzie. Zwierzaki już otrzymały prezenty i jak widać, już z nich aktywnie korzystają.

Więcej o: