Czarny Czwartek, czyli darmowa kawa w ponad 50 warszawskich kawiarniach

Wystarczy pobrać aplikację KofiUp na smartfona i wykupić jeden z oferowanych planów kawowych (Basic lub Premium), a następnie za pośrednictwem aplikacji zamówić w wybranej z listy kawiarni dostępny w niej napój.

Tylko dziś (09.06) do każdego zakupionego planu - kawa gratis - co dla osób, które wcześniej nie pobierały aplikacji, oznacza dwie dodatkowe kawy - pierwsza kawa jest w prezencie powitalnym.

KofiUp to bezpłatna aplikacja mobilna, dzięki której płaci się do 50 proc. mniej za kawę w ponad 50 warszawskich kawiarniach, m.in. w: Kawka z Mleczkiem, LiteraCafe, Kofifi, Mili Moi, Tam i z Powrotem, KtoToWie Cafe, Tu i Teraz cafe, Klubokawiarnia Bez Krępacji, Czytadło, Kredkafe, Cafe Studio, Deli Paris, Śniadaniownia, Dobra Kawa, COCO Cafe, Kultura, Zegarmistrzowska, Koty za Płoty, Nancy Lee Cafe, Lisia Kita, F30 - Francuska Trzydzieści itd. Listę wszystkich kawiarni znajdziecie tu

Spodobało ci się? Polub nas

Jak działa aplikacja?

Z listy kawiarni biorących udział w programie promocyjnym, wybieramy interesującą nas lokalizację, następnie wykupujemy konkretny plan KofiUp (dla przykładu Plan Basic za 23 zł zawiera Espresso, Americano, Śniadaniową, oraz Herbatę, czyli kubek kawy w tym planie to 4,6 zł.) i płacimy telefonem, bez portfela, gotówki, karty.

Więcej o: