3 czerwca rozpoczyna się OWF 2016. Wśród gwiazd: Skunk Anansie, Lana Del Rey, Die Antwoord

Skunk Anansie, Lana Del Rey, Die Antwoord, Editors, Skrillex, XXANAXX, Kaliber44, Ten Typ Mess - to tylko niektóre gwiazdy, które pojawią się w Warszawie. Prócz niezapomnianych koncertów, w specjalnym kontenerze redakcji Co Jest Grane 24, będziecie mogli spotkać się ze swoimi ulubionymi artystami.

Przed nami już dziewiąta edycja festiwalu, który stał się największą i najważniejszą imprezą muzyczną w Warszawie.

I znów odbędzie się on Torze Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec, który jest idealnym miejscem do stworzenia festiwalowej atmosfery, przy jednoczesnym dobrym dojeździe. Orange Warsaw Festival to wydarzenie, na które ze ścisłego centrum miasta można dojechać komunikacją w zaledwie 15 minut.

Orange Stage i Warsaw Stage - to dwa najważniejsze elementy festiwalowej architektury, ale warto będzie zwrócić uwagę także na trybunę główną, która podczas Orange Warsaw Festival nabierze zupełnie nowego charakteru.

W sumie, przez kilkanaście godzin, każdego dnia na obu scenach zaprezentuje się około 10 wykonawców. Będziemy świadkami koncertów wielkich gwiazd, doskonałych setów dj'skich czy rockowych widowisk. Nie zabraknie kameralnych występów czy spotkań z artystami, którzy budują swoją muzyczną pozycję. Słowem, wszystko to, co powinno znaleźć się na klasycznym, letnim festiwalu.

Orange Warsaw Festival 2015Orange Warsaw Festival 2015 Fot. Adam Stępień / Agencja Wyborcza.pl Fot. Adam Stępień / Agencja Gazeta

Newsroom Co Jest Grane 24

Prócz niezwykłych koncertów będziecie też mieli szansę spotkać się oko w oko z gwiazdami festiwalu.

Redakcja Co Jest Grane 24 zaprasza na spotkania z artystami, występującymi na Warsaw Stage. Będzie można im zadać pytania, zrobić zdjęcia i zdobyć autografy. Na zmęczonych będą czekały wygodne leżaki i pufy, a dla tych, którzy chcą poczytać - specjalny dodatek na Orange Warsaw Festiwal m.in. z wywiadami z Editors, Skunk Anansie i Daughter oraz magazyn Co Jest Grane 24. Przez cały festiwal działać będzie też gifbudka - przyjdźcie, zróbcie zdjęcia i podzielcie się gif-em ze znajomymi, a wydruk zabierzcie ze sobą na pamiątkę.

Spodobało ci się? Polub nas

Oto grafik spotkań:

Piątek 3 czerwca

Sorry Boys - 19:30

Mary Komasa - 20:30

XXANAXX - 21:30

Kaliber 44 - 22:30

Blossoms - 23:15

Sobota 4 czerwca

Bovska - 17:45

Editors - 20:30

Ten Typ Mes - 21:15

Natalia Przybysz - 23:45

Więcej informacji na temat festiwalu znajdziecie na stronie orangewarsawfestival.pl

Więcej o: