Masz niepotrzebne zabawki? Nie wyrzucaj, podaruj je dzieciom z Centrum Zdrowia Dziecka

Może i u Was w domu przewracają się jakieś samochodziki, laleczki, figurki, torebeczki lub bransoletki... Uwierzcie, że dla naszych dzieciaków te zabawki to ogromna radość - piszą organizatorzy zbiórki.

- Kochani. Na onkologii 7p. wyczerpały się małe zabawki, nagrody, które nasze dzieci dostają po zmianie opatrunku, pobraniach krwi i itp.

Spodobało ci się? Polub nas

Dzieciaki z niecierpliwością zawsze czekają na wybór nagrody. Przeważnie były to malutkie zabawki. Niestety skończyły się zabawki i wraz z nimi sponsorzy - ogłoszenie o tej treści krąży w sieci. Okazuje się, że oddział onkologiczny już nie potrzebuje zabawek, ale akcja nie została odwołana. Wszystkie zebrane zabawki trafią na inne oddziały Centrum Zdrowia Dziecka.

Zbiórki trwają m.in.: na Grochowie, więc jeśli chcecie się przyłączyć, przynoście je do klubokawiarni Kicia Kocia (Al. Stanów Zjednoczonych 68)

Do Zieleniaka (Zamieniecka 35) możecie przynosić spinki, breloczki, samochodziki, naklejki, puzzle i inne drobiazgi , które umilą dzieciom smutny czas spędzony w szpitalu. Jeśli macie większe zabawki - gry, książeczki itd. - śmiało przynoście. Będą dyżurować w bawialni na oddziale CDZ.

zbiórkazbiórka zbiórka zbiórka

Zabawki możecie też przynosić do Klubu Kultury "Anin" (ul. V Poprzeczna 13) stamtąd posegregowane pojadą na któryś z oddziałów szpitala.

Pamiętajcie tylko, że zabawki nie powinny być zniszczone, stare, połamane. Mają służyć dzieciom, które ich naprawdę potrzebują.

Więcej o: