Motorówki i grill z owocami morza. Otwarcie Przylądka Miami Wars już 21 maja

21 maja otworzy się nowe miejsce nad Wisłą - Przylądek Miami Wars. W ubiegłym roku twórcy Miami Wars organizowali rejsy po rzece, w tym roku oprócz rejsów udostępnią warszawiakom klimatyczną przestrzeń, w której będzie można się zrelaksować, zjeść owoce morza oraz wypożyczyć jedną z łódek.

Spodobało ci się? Polub nas

Przylądek Miami Wars mieścić się będzie przy wyjściu z Portu na Cyplu Czerniakowskim. Będzie swoistym centrum promocji kultury wodniactwa i aktywnej rekreacji nad Wisłą. Na miejscu będzie można między innymi wypożyczyć łódkę, wypocząć na leżakach, napić się drinka oraz zjeść m.in. owoce morza.

Miami WarsMiami Wars Maps Google Maps Google

Misją założycieli Miami Wars jest przybliżanie oraz propagowanie aktywności sportowych i rekreacyjnych na Wiśle, a także zapoznawanie z jej wyjątkową fauną i florą oraz podnoszenie jakości czasu wolnego warszawiaków.

- Misją jest przybliżanie kultury życia na wodzie, ale także tworzenie wypoczynkowo-rekreacyjnej atmosfery nad Wisłą. Przylądek daje możliwość wyboru pomiędzy spokojem alternatywnym do nadwiślanych imprez, a aktywnym wypoczynkiem i sportami na Wiśle. Podawane są tu karaibskie drinki, przede wszystkim na bazie rumu, zdrowe koktajle i napoje dla całej rodziny - piszą twórcy Miami Wars.

Pomysłodawcami konceptu Przylądka Miami Wars jest Agencja Planoia, kapitan Miami Wars Zbyszko Michał Cieszyński, który w ubiegłym sezonie organizował rejsy motorówką po Wiśle oraz Sebastian Perchel, właściciel restauracji Dziki Ryż.

Więcej o: