Nowa ścieżka rowerowa na Pradze: najlepsza po prawej stronie Wisły!

Miłośnicy jednośladów zyskali nowy, blisko pięciokilometrowy odcinek na Pradze Południe, który zapewni im dojazd do Wisły.

W ramach inwestycji wykonano 2,4-kilometrową trasę rowerową wraz z chodnikami wzdłuż al. Stanów Zjednoczonych po północnej stronie jezdni, na odc. od Wału Miedzeszyńskiego do ul. Grenadierów oraz 2,3-kilometrową trasę wzdłuż al. Stanów Zjednoczonych i ul. Ostrobramskiej, po południowej stronie jezdni, na odc. od Wału Miedzeszyńskiego do ul. Poligonowej.

Rowerem po Warszawie - sprawdź nową trasę na PradzeRowerem po Warszawie - sprawdź nową trasę na Pradze materiały prasowe materiały prasowe

Dane z liczników, które zostały zainstalowane na odcinku wzdłuż ogródków działkowych) nowa ścieżka w części południowej al. Stanów Zjednoczonych największym powodzeniem cieszyła się 17 kwietnia (1 142 osoby), najmniejszym zaś 27 kwietnia (148 osób).

Spodobało ci się? Polub nas

Natomiast północna część ścieżki odnotowała największe natężenie tego samego dnia (733 osoby), natomiast najmniej w analogicznym terminie (82 osoby).

Więcej o: