Na Saskiej Kępie pojawił się taki transparent: "Andrzeju! Pokochaj mnie. Konstytucja"

Zdjęcie transparentu nad al. Stanów Zjednoczonych w Warszawie opublikowali dziś na Twitterze Młodzi Demokraci z Warszawy. Stowarzyszenie wzywa też Beatę Szydło do niezwłocznego opublikowania wyroku Trybunału Konstytucyjnego

Kto jest autorem i kto wywiesił transparent nad ruchliwą grochowską arterią, niestety nie wiemy. Nie są to Młodzi Demokraci, choć to oni, jako pierwsi opublikowali zdjęcie transparentu na swoim Twitterze.

twitter.com/SMDWarszawatwitter.com/SMDWarszawa twitter.com/SMDWarszawa twitter.com/SMDWarszawa

Młodzi Demokraci przyjęli za to uchwałę, wzywającą Beatę Szydło do publikacji wyroku Trybunału Konstytucyjnego z dnia 9 marca 2016.

Spodobało ci się? Polub nas

- My, członkowie koła Stowarzyszenia "Młodzi Demokraci" Warszawa, w trosce o ideę społeczeństwa obywatelskiego, porządek prawny oraz zgodność działania władzy publicznej z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej, wobec braku działań Rządu w zakresie publikacji wyroku Trybunału Konstytucyjnego z dnia 9 marca 2016 roku, wzywamy Premier Beatę Szydło do wykonania obowiązku prawnego i niezwłocznego ogłoszenia orzeczenia Trybunału w dzienniku ustaw - czytamy w uchwale SDM Warszawa.

twitter.com/SMDWarszawatwitter.com/SMDWarszawa twitter.com/SMDWarszawa twitter.com/SMDWarszawa

Więcej o: