Jean-Michel Jarre twórcą muzyki do nowego pokazu w Multimedialnym Parku Fontann

Zeszłoroczne pokazy odwiedziło prawie milion osób, wygląda na to, że w tym roku liczba odwiedzających będzie równie imponująca. Twórcą muzyki do nowego spektaklu jest Jean-Michel Jarre, nazywany ojcem chrzestnym współczesnej muzyki elektronicznej.

Spodobało ci się? Polub nas

Przypomnijmy: W niedzielę, 1 maja, o godz. 21.30, rozpocznie się szósta odsłona pokazów w Multimedialnym Parku Fontann.  Tym razem bohaterkami widowiska będą warszawskie syreny i związana z nimi legenda. Dzięki nowoczesnej technice opowieść o legendarnych opiekunkach stolicy odnosić się będzie zarówno do współczesnego oblicza miasta, jak i jego historii.

 

Kropką nad i ma być muzyka, a tę przygotował mistrz elektroniki Jean-Michel Jarre .

Na Podzamczu usłyszymy przekrój jego twórczości, od debiutanckiej płyty "Oxygene", przez legendarne "Equinoxe", aż po ostatni album "Electronica Vol 1: The Time Machine". Nie zabraknie również utworów produkowanych przy współpracy z innymi gwiazdami muzyki elektronicznej, jak choćby "Stardust" Armina van Buurena czy symfonicznej wersji "Acropolis".

Multimedialny Park FontannMultimedialny Park Fontann Multimedialny Park Fontann Multimedialny Park Fontann

Tegoroczne animacje przygotował Paweł Piotr Przybył. Artysta ma już na koncie  kilkadziesiąt widowisk multimedialnych, projektów graficznych i animacji, za które zdobył międzynarodowe uznanie

Więcej o: