Wracają nocne rolki! Na początek szykuje się naprawdę wielki przejazd

23 kwietnia Warszawa po raz kolejny stanie się światową stolicą rolek - Na inaugurację sezonu 2016, ściągną rolkarze nie tylko z całej Polski, ale i z całego świata! A już w piątek na rozgrzewkę impreza dla rolkarzy w The Fame Music Club.

To dobra wiadomość dla wszystkich rolkarzy nie tylko ze stolicy. Szykuje się wielki przejazd, a swoją obecność już zapowiedzieli rolkarze z całego świata:

Spodobało ci się? Polub nas

- Góral z Arabskim Szejkiem na rolkach, a za nimi Tancerka Flamenco? A może Hiszpański Torreador jadący razem a Japońską Gejszą? Niech 23 kwietnia Warszawa i cały świat zobaczą wielonarodowy sznur rolkarzy! - piszą organizatorzy International Skating Festival.

facebook.com/Nightskating.Warszawafacebook.com/Nightskating.Warszawa facebook.com/Nightskating.Warszawa facebook.com/Nightskating.Warszawa

Start w sobotę spod Pomnika Kopernika na Krakowskim Przedmieściu o godz. 20:30, zbiórka od godziny 19.

Dystans: 18 km, od  Krakowskiego Przedmieście w Nowy Świat, dalej Al. Jerozolimskie  i Marszałkowska, następnie Al. Solidarności i ul. Towarowa, powrót na Al. Jerozolimskie, skręt w Chałubińskiego, dalej Al. Niepodległości do Woronicza i Puławską w Bagatela, następnie Al. Ujazdowskimi w Nowy Świat i powrót na Krakowskie Przedmieście.

- Na imprezę zapraszamy wszystkich, którzy pewnie czują się na rolkach oraz umieją hamować - piszą organizatorzy a my dodajemy, że udział w imprezie jest bezpłatny!

facebook.com/Nightskating.Warszawafacebook.com/Nightskating.Warszawa facebook.com/Nightskating.Warszawa facebook.com/Nightskating.Warszawa

A dla tych, którzy już nie mogą się doczekać kolejnego sezonu Nightskating Warszawa i potrzebują solidnej rozgrzewki przed sobotnim Nightskating Warszawa, przygotowano RETRO VIBES - piątkową imprezę przy dobrze wyselekcjonowanej, imprezowej muzyce z lat 80. i 90. Dodatkowo imprezę będą rozkręcać organizatorzy Nightskating Warszawa oraz członkowie Nightskating Warszawa Team.

- Macie zatem niebywałą okazję poznać nas już bez rolek, kasków i żółtych kamizelek oraz dowiedzieć się co nieco o inicjatywie Nightskating Warszawa i planach na ten sezon "od kuchni". - piszą organizatorzy International Skating Festival.

Start: piątek 22 kwietnia, godz. 21, The Fame Music Club, Wejście: 10 zł.

Więcej o: