Food Port Wraca nad Wisłę. "Nowością będzie rozbudowany bar z antresolą"

- Pięć food trucków, a także nowość - rozbudowany bar z antresolą, będzie funkcjonować przez siedem dni w tygodniu. W weekendy - przez całą dobę - mówi Sara Wołczyńska, współorganizatorka Food Port nad Wisłą.

Food Port nad Wisłą, tak jak w poprzednim roku, mieścić się będzie tuż przy Moście Poniatowskiego, na Bulwarze Grzymały-Siedleckiego. Tak jak w ubiegłym sezonie, codziennie będzie tam można skorzystać z oferty pięciu food trucków.

Spodobało ci się? Polub nas

Otwarcie Food Port planowane jest na maj. - W tej chwili wszystko dopinamy. Wstępnie chcemy zacząć już na majówkę - mówi Sara Wołczyńska, współorganizatorka. Jak dodaje, w dzień otwarcia obecnych na bulwarze będzie aż 10 food trucków. - Planujemy zorganizować ciekawy event, ale szczegółów jeszcze nie zdradzę - dodaje.

Pewne jest jedno - obecne będą na pewno takie food trucki, jak Burger na Kółkach, La Chica Sandwicheria czy Makaroniarze.

Nowością tegorocznego Food Portu będzie rozbudowany bar. - Nad barem skonstruowana zostanie antresola, na której będzie można usiąść i zjeść jedzenie zakupione w food truckach - mówi Sara.

Lokalizacja Food Port jest wyjątkowa nie tylko ze względu na bliskość Wisły, bulwarów i najbardziej popularnych warszawskich knajp letnich, lecz również na obecny tam pomnik. Tutaj znajduje się tzw. skalniak, czyli odnalezione w Wiśle pozostałości po pierwszym moście Poniatowskiego, który został zniszczony podczas wojny.

Więcej o: