Droższa niż prywatny żłobek. W Wilanowie powstała pierwsza w Polsce profesjonalna świetlica dla psów

- Już od 1 kwietnia otworzy się na Wilanowie przy ulicy Ruczaj The Warsaw Pethouse. Od 8.00 do 17.00 w dużym domu będzie można zostawić swojego ulubieńca. Będzie miał zapewnioną zabawę, smaczne jedzenie, opiekę zoopsychologa, usługi fryzjerskie i spa&fitness. Oczywiście znajdzie się też czas na naukę i odpoczynek - informują twórcy świetlicy dla psów.

Spodobało ci się? Polub nas

The Warsaw Pethouse Care&Fun to wspólny pomysł Agaty i Kamila, którzy na co dzień pracują w warszawskich firmach finansowych.

Pomysł na stworzenie świetlicy dla psów pojawił się po zakupie Victora, ich ukochanego shih tzu. Jeszcze przed zakupem zdawali sobie sprawę, że ciężko będzie pogodzić pracę w biurze z opieką nad psem. Zaczęli szukać miejsc, gdzie psiaka można zostawić na czas pracy. Okazało się, że w Warszawie nie ma tego typu placówek. Postanowili takową stworzyć.

Warsaw PethouseWarsaw Pethouse Warsaw Pethouse The Warsaw Pethouse

The Warsaw Pethouse to jednak coś znacznie więcej niż zwykła świetlica. Standardem znacznie przewyższa przedszkola czy złobki, do których mamy zwyczaj posyłać nasze dzieci.

Mieści się w luksusowym 380-metrowym dworku w Wilanowie, przy ulicy Ruczaj 117. Psy mają tam do ich dyspozycji przestronny ogród z torem do ćwiczeń, minispa, a także miejsca do leżakowania.

Warsaw PethouseWarsaw Pethouse Warsaw Pethouse

The Warsaw Pethouse

Ile kosztuje taka psia przyjemność? Miesięczny abonament w świetlicy dla psów kosztuje 1980 zł w wersji Royal i 1700 zł w wersji Classic.

The Warsaw PethouseThe Warsaw Pethouse The Warsaw Pethouse The Warsaw Pethouse

Świetlica jest skierowana dla małych i średnich psów. Zwierzęta przez cały czas przebywania na terenie dworka są dopieszczane i doglądane. Na pewno nie będą się nudzić. W ofercie świetlicy jest skrupulatny rozkład dnia.

The Warsaw PethouseThe Warsaw Pethouse The Warsaw Pethouse The Warsaw Pethouse

Otwarcie The Warsaw Pethouse - 1 kwietnia o godzinie 12:00.

Więcej o: