Wielkie otwarcie hali wspinaczkowej CAMP4 odbędzie się w ten weekend

- W sobotę w godzinach 10-22 otwieramy I etap CAMP4: trzy sektory bulderowe, ponad 500m2 wspinania i prawie 200 baldów. Zapraszamy wszystkich wspinających się, nowych i powracających do wspinania - piszą organizatorzy.

Wszystko rozpocznie się w sobotę 19 III o godz. 10.00. Porannym wspinaczom będzie serwowana kawa, a po południu grill.

A tych, których nie interesuje podjadanie organizatorzy zaproszą również na godz. 10:00 na Towarzyskie Zawody Wspinaczkowe. Zawody będą podzielone na dwie kategorie: wersja "light" i "hard" dla kobiet i mężczyzn. W każdej z kategorii zwycięzców wyłoni dziesięć najlepszych baldów (najtrudniejsze baldy, pokonane przy najmniejszej ilości prób).

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie tu.

Spodobało ci się? Polub nas

W sobotę o godzinie 20.00 odbędzie się oficjalne ogłoszenie wyników. Nagrody funduje firma Milo oraz Trafo Base Camp. Wśród uczestników obecnych na ceremonii wręczenia nagród będzie rozlosowanych wiele nagród dodatkowych, w tym karnety na CAMP4 oraz główna nagroda "weekend w Trafo Base Camp" w Podlesicach.

Camp4Camp4 Camp4 Camp4

W niedzielę

Organizatorzy zapraszają także rodziny z dziećmi, dla których w tym dniu przygotowaliśmy specjalne atrakcje.

- O godzinie 11.00; 13.00; 15.00 i 17.00 organizujemy zwiedzanie "podziemi" czyli wnętrza Mostu Skalnego. Będziemy uczyć się wspinać bez liny po formacjach boulderowych, urządzimy zawody mini-futbolu (piłkarzyki). Siłownię zmienimy w pokój zabaw, tak aby rodzice mogli spokojnie poczuć klimat CAMP4. Zapraszamy wszystkie dzieci wspinające się i te które chcą spróbować. W wypożyczalni mamy buty wspinaczkowe również w rozmiarach dziecięcych - piszą organizatorzy.

Tylko w dniach otwarcie wejście 25 zł, Tylko na otwarcie specjalne zniżki na karnety (ilość ograniczona).

Po otwarciu w sobotni wieczór o 22.15 dodatkowa atrakcja - uruchamiamy nowe "Kino Camp4".

Więcej o: