Kofi-up, czyli aplikacja dla kawoszy. Kawa w warszawskich kawiarniach nawet do 50 proc. taniej

- KofiUp to mobilna aplikacja, która jako pierwsza w Polsce tworzy klub niezależnych kawiarni. Oferuje użytkownikom możliwość zakupu kawy nawet do 50% taniej - informuje zespół KofiUp. Bardzo fajne warszawskie kawiarnie przyłączyły się do klubu. Może jest wśród nich wasza ulubiona i warto skorzystać z aplikacji?

Projekt miał miał premierę 14.02.2016 w Warszawie. - Na chwilę obecną współpracuje z nami tutaj ponad 40 niepowtarzalnych lokali - informują pomysłodawcy aplikacji. - Oprócz niższej ceny za kawę (przykładowo espresso, americano- 4,2 PLN, latte, cappuccino- 6,4 PLN), takiej samej w każdym partnerskim lokalu aplikacja oferuje użytkownikom możliwość pozyskania podstawowych informacji o danym lokalu oraz otrzymywania powiadomień o zbliżających się eventach - dodają.

KofiUp

Które lokale zdecydowały się na współpracę? To między innymi Tu i Teraz Cafe przy Wiśniowej 46, Bułkę przez Bibułkę przy Puławskiej 24 i Zgoda 3, Śniadaniownia przy J. Dąbrowskiego 38, Sweet Moments przy Puławskiej 118, Kwadratowa przy Reja 9, Koty za Płoty przy Mokotowskiej 48, Francuska 30, Turkawka przy Okrzei 35, Pawilon Kulturalny w Sadach Żoliborskich 4, Resort przy Bielańskiej 1, Kubek i Ołówek przy Kredytowej 8, Relax Cafe Bar przy Złotej 8a, Leniviec przy Poznańskiej 7 czy Ekspres Powiśle przy Przemysłowej 31/33.

Kofi UpKofi Up Kofi Up Kofi Up

Aplikacja działa w systemie Android i IOS. - Dzięki funkcji geolokalizacji (lokalizowanie i nawigowanie do partnerskich lokali) aplikacja KofiUp jest idealnym towarzyszem dla każdego kto lubi eksplorować Warszawę, a przy tym ceni sobie smak dobrej kawy - informują pomysłodawcy.

Po zainstalowaniu aplikacji otrzymuje się od razu darmowy kubek kawy w jednej ze współpracujących kawiarni. Następnie można wybrać jeden z "planów" w zależności od tego, jak często pijemy kawę oraz jaką lubimy najbardziej.

Wszystko zostało wytłumaczone w wideo Kofi Up.

 
Więcej o: