McDonald's wrócił na Świętokrzyską. Dziś otwarcie nowej restauracji

Otwarty dziś lokal stanął w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca, w którym działała pierwsza restauracja McDonald's w Polsce. W nowo otwartej restauracji zatrudnienie znalazło ośmiu pracowników, którzy przez 23 lata pracowali w McDonald's w Sezamie.

Nowa restauracja McDonald's przy ulicy Świętokrzyskiej 35 tuż przy wejściu do stacji metra Świętokrzyska, to już 44 obiekt McDonald's w stolicy.

Spodobało ci się? Polub nas

- To dla nas szczególna lokalizacja, bo tutaj po raz pierwszy, w czerwcu 1992 roku, zaprosiliśmy mieszkańców Warszawy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasi goście przez lata przywykli do obecności lokalu McDonald's w tym miejscu - mówi Krzysztof Kłapa dyrektor ds. korporacyjnych i zasobów ludzkich McDonald's. - Przygotowaliśmy nowocześnie zaaranżowaną salę restauracyjną wzbogaconą o ogródek. Myślę, że wszyscy korzystający z naszych usług docenią także ofertę kawiarnianą w strefie McCafe, która znajduje się w lokalu - dodaje Kłapa.

McD_SwietokrzyskaMcD_Swietokrzyska McD ul. Swietokrzyska McD ul. Swietokrzyska

W nowo otwartej restauracji przygotowano salę jadalną z 126 miejscami siedzącymi, zaś w ogródku miejsc będzie 130.

Przez najbliższy tydzień na wszystkich gości tej nowo otwartej restauracji firma przygotowała wiele atrakcji: zaproszenia do McDonald's i kupony zniżkowe do wykorzystania w restauracjach sieci, a także gratisowe produkty Coca-Coli.

McD_SwietokrzyskaMcD_Swietokrzyska McD, ul.Świetokrzyska McD, ul.Świetokrzyska

Lokal jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych oraz oferuje dostęp do bezprzewodowego Internetu. W nowo otwartej restauracji znalazło zatrudnienie ośmiu pracowników, którzy przez 23 lata pracowali w McDonald's w Sezamie, łącznie obsługę gości zapewni 80 pracowników, w tym 15 menadżerów.

Restauracja obsługuje gości od godziny 5:00 do 4:00 przez cały tydzień.

Więcej o: