Ważysz 100 kg lub więcej? Ta oferta jest dla ciebie. Rusza nabór do drużyny futbolu amerykańskiego

Prócz rekrutacji warszawscy Krzyżowcy, czyli drużyny futbolu amerykańskiego Crusaders Warszawa zapraszają na 3 darmowe i otwarte treningi. Udział mogą w nich wziąć wyłącznie osoby z wagą powyżej 100kg.

Spodobało ci się? Polub nas

Znajomi nazywają cię "misiem"?

Masz problemy z wagą, lub wręcz przeciwnie, cieszysz się ze swoich stu kilogramów? - Idź!

- Jeżeli chcesz nauczyć się futbolu amerykańskiego gwarantujemy, że Crusaders Warszawa to odpowiedni zespół dla Ciebie! - tak warszawscy futboliści namawiają przyszłych sportowców.

KrzyżowcyKrzyżowcy Darek Nowak / dfotosport.com Darek Nowak / dfotosport.com

Krzyżowcy walkę na boisku rozpoczęli w czerwcu 2012 roku. Jak twierdzą drużyna jest dla wszystkich, bez względu na poglądy, wykształcenie, status społeczny. Na początku nie zwracali uwagi na wiek, wagę czy wzrost. Dziś jednak waga się liczy.

Aktualnie w drużynie jest 90. zawodników, najmłodsi to piętnastolatkowie, najstarszy futbolista ma 42 lata.

W sezonie 2015 zespół walczył już w pierwszej lidze i prócz wielu sukcesów rozpoczął współpracę z trenerem Reprezentacji Polski Olafem Wernerem.

K+X^Oi~zri_pF%3<nVZXE;+Iq+u]2=>TB9)>dE_o5)wjM<=S]3$%W$Cj{XrTG[~aCs:b^neLF9I'2?tF-qJ'j8D~n$Jo_ZO;bd4K+X^Oi~zri_pF%3 TB9)>dE_o5)wjM<=S]3$%W$Cj{XrTG[~aCs:b^neLF9I"2?tF-qJ"j8D~n$Jo_ZO;bd4  Darek Nowak / dfotosport.com Darek Nowak / dfotosport.com

- Chcesz użyć swojej potężnej masy do walki na boisku oraz spróbować swoich sił w sporcie gdzie przysłowiowy "brzuszek" jest atutem? Nie zastanawiaj się tylko przyjdź! Bądź wielki!

Treningi odbędą się w każdy czwartek lutego o godzinie 19:30 w klubie Orlik na ul. Targowej 86.

Rekrutacja odbywa się też na stronie klubu, gdzie znajduje się arkusz rekrutacyjny.

Więcej o: