W Warszawie powstanie Central Perk, legendarna kawiarnia z serialu Przyjaciele

Otwarcie kawiarni planowane jest na przełom kwietnia i maja. Już nie możemy się doczekać, nie tylko my. Serial ma w Polsce tysiące fanów.

Spodobało ci się? Polub nas

Jak donosi serwis warszawa.naszemiasto.pl za koncepcję i pomysł utworzenia warszawskiego Central Perku odpowiada Monika Adamiak, wielka fanka serialu. W rozmowie z serwisem przyznaje, że jeszcze nie ma doświadczenia w gastronomii i umowa na lokal jeszcze nie jest podpisana, ale są już miejsca "faworyci".

 

Choć serialowa kawiarnia funkcjonowała tylko na ekranie, kojarzy ją chyba każdy fan serialu na świecie. To tam, na nowojorskim Manhattanie spotykali się bohaterowie kultowego serialu, a lokal został otwarty naprawdę tylko raz i funkcjonował jedynie przez miesiąc w ramach obchodów 20. rocznicy emisji pierwszego odcinak serialu, jesienią 2014.

 

- Po zaliczeniu wszystkich odcinków, zaczęłam się zastanawiać, czy warszawiacy odwiedzaliby taki lokal równie chętnie, co nowojorczycy. Myślimy przede wszystkim o wiernych fanach serialu, ale także mieszkańcach stolicy, którzy chcieliby miło spędzić czas przy kawie - tłumaczy serwisowi warszawa.naszemiasto.pl  Monika Adamiak i zapewnia, że zrobi wszystko, żeby na otwarcie warszawskiego Central Perk ściągnąć tytułowych Przyjaciół.

Warszawska filia serialowej kawiarni ma praktycznie nie różnić się od oryginału, podobnie jak logo. Lokal ma się znaleźć w centrum Warszawy, adres poznamy niebawem.

Powodzenia!

Więcej o: