Miasto pochwaliło się prezentem dla najmłodszych warszawiaków: Wolimy więcej żłobków i przedszkoli - komentują internauci

Każdy nowo narodzony warszawiak otrzyma body z napisem ?Jestem z Ciebie Dumna?, oraz gratulacje podpisane przez samą Panią prezydent Hannę Gronkiewicz-Waltz

Spodobało ci się? Polub nas

Od 1 stycznia 2016 roku wszystkie dzieci urodzone w Warszawie otrzymają od Prezydent Miasta pamiątkowy prezent. Przy rejestracji dziecka we wszystkich warszawskich Urzędach Stanu Cywilnego na rodziców oprócz aktu urodzenia będzie czekał prezent dla dziecka - body oraz gratulacje podpisane przez samą  Prezydent Hannę Gronkiewicz-Waltz.

?#?JestemzCiebiedumna??#?JestemzCiebiedumna? ?#?JestemzCiebiedumna? #JestemzCiebiedumna

- Miasto w ten sposób chce docenić każdą nową Warszawiankę oraz każdego nowego Warszawiaka, bo to oni będą budować to miasto za kilkanaście lat.  Warszawa to miasto najlepsze do życia - Czytamy w komunikacie stołecznego ratusza.

Wydawanie śpioszków zbiegło się z raportem GUS-u. Mimo że przez najbliższe 35 lat w niemal wszystkich miastach wojewódzkich w Polsce spadnie liczba mieszkańców, w Warszawie nadal będzie wzrost.

Czekamy na okazjonalne koszulki dla wszystkich nowych warszawiaków. Proponujemy przygotować je z napisem "Dobrze, że jesteś słoiku".

Więcej o: