Z Warszawy pod Tatry w nieco ponad godzinę? Ruszyło nowe połączenie lotnicze do Popradu. Bilety już od 150 złotych

Nowe połączenie z Lotniska Chopina jest obsługiwane przez łotewskie linie lotnicze Air Baltic. Samoloty będą latały do słowackiego Popradu położonego u podnóża tatrzańskich szczytów.

Spodobało ci się? Polub nas

To doskonała wiadomość dla wszystkich mieszkańców centralnej i północnej Polski, którzy planować będą szybki wypad na stoki narciarskie lub szlaki.

http://fsxaibureau.com/http://fsxaibureau.com/ http://fsxaibureau.com/ fsxaibureau.com

Rejsy wykonywane będą samolotami Boeing 737-300 w każdy wtorek oraz w czwartki 7 i 14 stycznia 2016 r. Czas przelotu z Warszawy na lotnisko Poprad-Tatry wyniesie zaledwie 65 minut. Pokonanie tej drogi samochodem zajmuje co najmniej kilka godzin.

Ceny biletów za przelot w jedną stronę zaczynają się od 150 zł. W cenie pasażer może przewieźć do 8 kg bagażu podręcznego oraz narty lub snowboard. Grupy zorganizowane (sześć i więcej osób) bezpłatnie mogą nadać bagaż rejestrowany do 20 kg.

PopradPoprad WALDEMAR KOMPALA WALDEMAR KOMPALA

Lotnisko Poprad-Tatry znajduje się na wysokości 718 m n.p.m. i należy do najwyżej położonych lotnisk dla samolotów transportowych w Europie Środkowej. Od popularnych ośrodków narciarskich i szlaków turystycznych dzieli je kilkanaście kilometrów.

Więcej o: