Weź karmę dla psa, do kina wejdziesz za darmo. Wyjątkowy pokaz filmu "Bella i Sebastian 2" w kinie Atlantic

12 grudnia (sobota) o godzinie 12.00 w kinie Atlantic odbędzie się wyjątkowy przedpremierowy pokaz filmu "Bella i Sebastian 2". Osoby, które przyniosą ze sobą karmę dla psów, będą mogły wejść na seans za darmo.

Spodobało ci się? Polub nas

Bella i Sebastian to przyjaciele, którzy razem potrafią pokonać każdą przeciwność losu. Z opresji wychodzą dzięki porozumieniu bez słów i walecznym sercom. Ręka w łapę pomagają tym, którzy tego potrzebują.

 

Ta niezwykła przyjaźń chłopca i psa wkroczy na nowy etap - to będzie pełna emocjonujących zdarzeń i wzruszających odkryć przygoda. Kontynuacja świetnie przyjętej w całej Europie (ćwierć miliona widzów w Polsce!) ekranizacji bestsellerowej powieści dla młodzieży na ekranach kin w regularnej dystrybucji pojawi się 25 grudnia. Specjalnymi gośćmi przedpremierowego pokazu będą: Nico, Basjo, Ulryka i Nutka, którzy wspierają akcję karmimypsiaki.pl zainicjowaną przez Fundację Sarigato.

mat.prasowemat.prasowe mat.prasowe mat.prasowe

12 grudnia (sobota) o godzinie 12.00 zapraszają do kina Atlantic na wyjątkowy przedpremierowy pokaz filmu "Bella i Sebastian 2". Osoby, które przyniosą ze sobą karmę dla psów, będą mogły wejść na seans za darmo (karma na dwie osoby).

Uwaga - liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność wejścia. Na osoby, które przyjdą z karmą a już nie będą mogły wejść na salę, będą czekały drobne niespodzianki. 

Więcej o: