7 arcydziwnych przedmiotów, które pasażerowie zostawiają ... w taksówkach

Niektóre przedmioty przewożone przez nas w taksówkach bywają zaskakujące. Biuro korporacji Wawa Taxi przygotowało listę tych najdziwniejszych. Jakich? Całkiem zabawnych.

Sztuczna szczęka

Taksówkarz sprzątając swój samochód zauważył pod siedzeniem osobliwy przedmiot. Okazało się, że była to sztuczna szczęka jednego z pasażerów. Klient odczuł brak uzębienia i zgłosił się do korporacji po zgubę.

Spodobało ci się? Polub nas

Dmuchana lalka

Klienci z dmuchaną lalką lub innym gadżetem erotycznym zwykle podróżują nocą. Chociaż taksówkarze kierując się zasadami obowiązującymi w korporacji odwożą zagubione rzeczy do biura, właściciele rzadko odbierają swoje lalki - zwłaszcza te w rozmiarze XXL.

Karta pobytu wraz z kartą kredytową

Taksówkami bardzo często podróżują cudzoziemcy, którzy nie znają miasta, a chcą bezpiecznie dotrzeć do celu. Jeden z obywateli Chińskiej Republiki Ludowej zostawił w taksówce najważniejsze swoje dokumenty: kartę pobytu oraz kartę kredytową. Zgłosił się do biura, aby je odebrać i niemal skakał ze szczęścia, gdy okazało się, że na niego czekają.

Buty

Pasażer poczuł się w taksówce tak komfortowo, że zdjął buty. Niestety zapomniał ich zabrać. Następnego dnia do korporacji zadzwoniła kobieta poszukująca zguby męża. Powiedziała, że znalazła w jego kieszeni rachunek za taksówkę i podejrzewa, że tam mógł zostawić obuwie.

Spodnie

Elegancki kelner to kelner w garniturze. Jeden z przedstawicieli tego fachu jechał taksówką do pracy z upranym dwurzędowcem w pokrowcu. Przez przypadek wysunęły mu się spodnie i zostawił je w samochodzie. Nie mógł zacząć pracy bez ubrania, więc rozpoczął poszukiwania. Na jego szczęście taksówkarz dostarczył mu spodnie do restauracji.

Wózek

Pasażerom taksówek często towarzyszy pośpiech i wynikające z tego roztargnienie. Matka podróżująca z dzieckiem wysiadła, a właściwie wybiegła z auta z pociechą po skończonym kursie. Zapomniała tylko o tym, że przed wejściem do taksówki dziecko podróżowało w wózku

Turboszczotka

Pasażerowie taksówek nie krępując się przewożeniem sprzętów gospodarstwa domowego. Pewna starsza pani jechała np. z odkurzaczem. Kierowca po skończonym kursie zorientował się, że jeden z elementów urządzenia został w samochodzie. Taksówkarz dostarczył kobiecie turboszczotkę pod wskazany adres.

Jednak w biurze korporacji nie brakuje zgub, po które klienci nigdy się nie zgłaszają. - Do tego grona należą m.in. gadżety erotyczne" - mówi Agata Wieczorek, dyrektor strategiczny Wawa Taxi.

Więcej o: