Od środy Kiermasz Dobrej Książki w Państwowym Instytucie Wydawniczym. Książki w cenie od 1 zł do 20 zł

Po raz pierwszy w swojej 70-letniej historii PIW zorganizuje sprzedaż magazynowanych egzemplarzy na tak dużą skalę. W ofercie 600 tytułów w dobrych cenach.

Spodobało ci się? Polub nas

Różewicz, Prus, Sienkiewicz, Słowacki, Rylski, Andrzejewski, Boy-Żeleński, Przerwa-Tetmajer, Zagajewski, Zapolska, Witkiewicz, Ważyk i wielu, wielu innych. Nazwiska polskich autorów, których książki znajdą się w sprzedaży podczas Kiermaszu moglibyśmy wymieniać bez końca.  Pełną listę znajdziecie tu .

Wśród książek w sprzedaży podczas Kiermaszu znajdzie się kilkaset tytułów wydanych przez PIW w ciągu ostatnich 70 lat - starocie, książki dotychczas magazynowane, dublety, nadwyżki nakładów oraz defekty. W sumie ponad 600 tytułów PIW-u w przedziałach cenowych: 1-5 zł, 6-10 zł, 11-20 zł. Podczas Kiermaszu będzie można zakupić także nowości wydawnicze PIW-u - książki w sprzedaży z 30 procentowym rabatem.

Kiermasz dobrej książkiKiermasz dobrej książki Kiermasz dobrej książki Kiermasz dobrej książki

To jedyna okazja, aby uzupełnić domowe księgozbiory o najlepsze książki wydawane przez PIW w ciągu ostatnich 70 lat. Dobra książka to dobry pomysł na prezent. A Święta lada moment.

Kiermasz Dobrej Książki, 2 - 16 grudnia 2015, Państwowy Instytut Wydawniczy, ul. Foksal 17, Warszawa

Więcej o: