Która restauracja w Warszawie jest najbardziej przyjazna dzieciom? Zagłosuj [PLEBISCYT]

Plebiscyt Warszawskich Restauracji przyjaznych dzieciom organizowany przez norweskiego producenta wózków ruszył 23 listopada. Do 6 grudnia można zgłaszać lokale, które zasługują na wyróżnienie ze względu na komfort, jaki dają rodzicom z małymi dziećmi. Na jedną z osób, która odda swój głos, czeka atrakcyjna nagroda.

Spodobało ci się? Polub nas

Wyjście do restauracji z małym dzieckiem, jak piszą organizatorzy plebiscytu, może być bardzo przyjemnym doświadczeniem. Wiele rodziców wie, że może być to doświadczenie również bardzo traumatyczne - krzywe spojrzenia bezdzietnych gości, głośne wzdychanie na każde donośniejsze grymaszenie bobasa...

Mimo to, jak podkreślają organizatorzy, coraz więcej właścicieli i managerów restauracji zaczyna zwracać uwagę na to, by lokal był przyjazny dzieciom. W związku z tym, norweski producent wózków i mebli dziecięcych - Stokke - postanowił nagrodzić te miejsca, w których rodzice z dziećmi mogą poczuć się swobodnie i komfortowo.

- To może być ogólna atmosfera, a może łazienka z przewijakiem czy kącik dla maluszków. Być może pokochaliście zajęcia prowadzone przez animatorów czy menu dla najmłodszych. A może właściciel ma nieprawdopodobny urok i jako rodzina poczuliście się zadbani? Liczymy, że każdy opowie, co dla was było szczególnie ważne. Każdy z Rodziców może dodać maksymalnie 3 ulubione restauracje - sugerują organizatorzy.

Plebiscyt Warszawskich Restauracji przyjaznych dzieciomPlebiscyt Warszawskich Restauracji przyjaznych dzieciom materiały prasowe materiały prasowe

Restauracje, które zdaniem rodziców lub właścicieli (bo restauratorzy są również zaproszeni do głosowania), powinny być nagrodzone można zgłaszać przez specjalny formularz . Zgłoszenia można wysyłać do 6 grudnia br. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 11 grudnia, a trzy najlepsze zdaniem jury lokale zostaną nagrodzone krzesełkami TrippTrapp, dzięki którym małym gościom będzie jeszcze wygodniej. Dodatkowo, jedna z osób zgłaszających otrzyma od organizatora miejski wózek Stokke Xplory.

Więcej o: