"The Sun" zachwala Warszawę: "To tutaj warto się wybrać na Święta Bożego Narodzenia"

Brytyjska gazeta "The Sun" zachwala Warszawę jako jedno z pięciu miast na świecie, do którego warto wybrać się na święta Bożego Narodzenia. Polecane przez redakcję stołeczne smakołyki i pamiątki będą dostępne na warszawskich jarmarkach i przy lodowiskach.

Spodobało ci się? Polub nas

Na stronie internetowego magazynu The Sun pojawiła się informacja o pięciu miastach, do których koniecznie warto wybrać się w okresie bożonarodzeniowym. Jako pierwsze cztery miasta redaktorzy magazynu wymieniają: Sofię, (dość niefortunnie) Paryż, Budapeszt i Bukareszt. Warszawa znalazła się na piątej pozycji.

Jarmark Świąteczny WarszawaJarmark Świąteczny Warszawa Kuba Atys/ Agencja Wyborcza.pl Kuba Atys/ Agencja Gazeta

Warto skorzystać z tej podpowiedzi tym bardziej, że pierniki i mnóstwo innych specjałów będzie można nabyć na jarmarkach bożonarodzeniowych na Podwalu (od 27 listopada do 6 stycznia) i przy Stadionie Narodowym (od 28 listopada do 23 grudnia).

Grzane piwo i wino będzie dostępne w pawilonach gastronomicznych przy lodowisku na Rynku Starego Miasta i pod Pałacem Kultury i Nauki.

Na Trakcie Królewskim, wielu ulicach i placach Warszawy już montowane są dekoracje świąteczne. Iluminacja w stolicy zaświeci 5 grudnia i będzie ozdabiać nasze miasto do pierwszych dni lutego

"The Sun" jako warte spróbowania w Warszawie wymienia pierniki i grzane piwo, natomiast ozdoby choinkowe powinny zostać koniecznie kupione przez turystów jako wspaniała pamiątka ze stolicy. "The Sun" zachęca do odwiedzenia świątecznych jarmarków między innymi na Starym Mieście. My wiemy, że warto również odwiedzić jarmark świąteczny na Podwalu (od 27 listopada do 6 stycznia) oraz przy Stadionie Narodowym (od 28 listopada do 23 grudnia).

- Grzane piwo i wino będzie dostępne w pawilonach gastronomicznych przy lodowisku na Rynku Starego Miasta i pod Pałacem Kultury i Nauki. Na Trakcie Królewskim, wielu ulicach i placach Warszawy już montowane są dekoracje świąteczne. Iluminacja w stolicy zaświeci 5 grudnia i będzie ozdabiać nasze miasto do pierwszych dni lutego - informuje miasto.

Więcej o: