Domówka w centrum Warszawy? IKEA otwiera darmową Kuchnię Spotkań

Kuchnia Spotkań IKEA to miejsce dla tych, którzy lubią biesiadować, wspólnie pichcić i biesiadować z najbliższymi. Warszawiacy mogą w niej imprezować całkiem za darmo od 15 listopada.

Spodobało ci się? Polub nas

Centrum miasta, tuż obok skrzyżowanie Alei Jerozolimskich i Emilii Plater, dwupoziomowy lokal. Na każdym piętrze: kuchnia, jadalnia, chillroom do odpoczynku i relaksu, plus bawialnia dla dzieciaków.

Kuchnia SpotkańKuchnia Spotkań Kuchnia Spotkań Kuchnia Spotkań

Z pozoru miejsce wygląda, jak showroom szwedzkiej marki, okazuje się, że tak nie jest, a przynajmniej nie do końca. To miejsce otwarte, wyposażone i wręcz idealne do wspólnego gotowanie i biesiadowania. I co najważniejsze - korzystanie z Kuchni Spotkań jest całkowicie bezpłatne, wystarczy się jedynie wcześniej zarejestrować na stronie internetowej i zaopatrzyć się w potrzebne składniki, produkty i procenty, jeśli jest taka chęć, bo jak mówią organizatorzy - można wnosić alkohol.

Kuchnia SpotkańKuchnia Spotkań Kuchnia Spotkań Kuchnia Spotkań

- Kuchnia Spotkań IKEA powstała, aby zachęcać do wspólnego spędzania czasu. Naszą misją było stworzenie przestrzeni otwartej dla wszystkich, którzy chcą spotkać się z rodziną i przyjaciółmi przy wspólnym stole. Wierzymy, że jest to miejsce, które trwale zapisze się w pamięci odwiedzających je gości i będzie źródłem różnych inspiracji: od kulinarnych, aż po wnętrzarskie - mówi Małgorzata Jezierska, Specjalista ds. PR IKEA Retail w Polsce.

Kuchnia Spotkań IKEA będzie otwarta od 15 listopada br., 7 dni w tygodniu, z wyjątkiem świąt, w godzinach 11:00-15:00 oraz 17:30-22:00. Zapisywać można się od 5 listopada przez stronę internetową

Więcej o: