Warszawa z lotu ptaka - tym razem na filmie! Zobacz, jak zmienia się stolica, gdy zapada noc

Dopiero co opublikowaliśmy fantastyczne zdjęcia Macieja Margasa przedstawiające Warszawę z pokładu śmigłowca, a już w sieci pojawia się kolejny materiał prezentujący stolicę z lotu ptaka! Warszawa 4k - jak wam się podoba?

Spodobało ci się? Polub nas

Maciej Margas wykonał niesamowite zdjęcia Warszawy z wysokości około 1000 metrów, które opublikowaliśmy raptem kilka dni temu. Warszawa z góry zafascynowała najwyraźniej nie tylko młodego fotografa. Twórcy filmu Warszawa 4k - Artur Gajdziński (odpowiedzialny za zdjęcia lotnicze między innymi do filmów Disco Polo, Ziarno Prawdy czy Kick) i Jacek Drofiak (założyciel firmy produkującej filmy Drofiak Film) również mają się czym pochwalić - efektowne ujęcia, zarówno z oddali, jak i z bliska, sprawiają, że Warszawa w naszych oczach pięknieje z sekundy na sekundę. Pamiętajcie, żeby włączyć dźwięk - muzyka tylko podkręca klimat!

Film przedstawia Warszawę, gdy jest jasno, powoli się ściemnia oraz gdy robi się całkiem ciemno. Świetnie pokazuje, jak zmienia się miasto na skutek mijających godzin. Warto obejrzeć cały film - końcówka jest po prostu spektakularna.

Zobaczcie kolejną odsłonę Warszawy z lotu ptaka - którą preferujecie - fotograficzną czy filmową?

 
Więcej o: