Ona zajmuje się kulturą czeską i żydowską. Wezmą ślub w IKEA

Czy na uroczystym ślubnym obiedzie będą klopsiki? Nie wiadomo, menu jest jeszcze tajemnicą.

Spodobało ci się? Polub nas

Ona zajmuje się kulturą czeską i żydowską. Mówi o sobie: mól książkowy, podróżniczka oraz przewodnik-amator, fanka robótek ręcznych. Gdyby miała czas i pieniądze, sama wydziergała by sobie ubrania w stylu słowiańskim. Urodę ma może niesłowiańską, ale całym sercem kocha swoją słowiańską ojczyznę.

DOROTA NOWACKADOROTA NOWACKA DOROTA NOWACKA DOROTA NOWACKA

On zajmuje się marketingiem internetowym, mediami  społecznościowymi i nowymi trendami w sieci. Mówi o sobie: gracz, a także fan kultury Słowian i Wikingów. Sam chętnie wsiadłby na drakkar by poznawać nowe lądy, ale urodził się o jakieś 1600 lat za późno. Lubi też dobrze zjeść i popić zacnym trunkiem.

JAKUB PRÓSZYŃSKIJAKUB PRÓSZYŃSKI JAKUB PRÓSZYŃSKI JAKUB PRÓSZYŃSKI

Dorota Nowacka i Jakub Prószyński, bo o nich mowa,  postanowili wziąć ślub w niestandardowy sposób. Jak ujawnili niedawno ślub odbędzie się w Ikea na Targówku, i to w godzinach otwarcia sklepu!

- Wpierw chcieliśmy, żeby to odbyło się na terenie samego sklepu, jako część jednej z ekspozycji. Nietrudno jednak się domyślić, że byłoby to trudne do realizacji. Zatem stanęło na tym, że tworzymy naszą ślubną strefę w obrębie restauracji - piszą Nowacka i Prószyński na oficjalnej stronie internetowej swojego ślubnego projektu, nazwanego Blogogody .

To pierwsza tego typu uroczystość w sklepie tej marki i prawdopodobnie w ogóle pierwszy ślub w sklepie meblowym.

W pierwszą sobotę października w wyznaczonym specjalnie na tę okazję miejscu w sklepowej restauracji, firmowi dekoratorzy zaaranżują przestrzeń dla zaproszonych gości. Kucharze z restauracji IKEA Targówek przygotują obiad weselny.

IkeaIkea Klopsiki z Ikea Klopsiki z Ikea

Czy będą słynne klopsiki? Menu na razie jest tajemnicą. Klienci sklepu nie muszą się obawiać, w dniu przyjęcia poślubnego sklep i restauracja będą normalnie otwarte dla klientów - a każdy, kto tam trafi podczas trwania wydarzenia otrzyma kawałek tortu weselnego.

Ślub, ale też późniejsza impreza i podróż poślubna sa elementami kampanii reklamowej. Internauci już komentują jej założenia, nie pozostawiając na młodej parze suchej nitki.

Więcej o: