25 rzeczy, które musisz zrobić w Warszawie! Zagraniczni vlogerzy nakręcili świetny przewodnik

25 rzeczy, które musisz zrobić w Warszawie zdaniem autorów podróżniczego Vloga to filmowy przewodnik nie tylko po najbardziej typowych atrakcjach stolicy. Zobaczcie to świetne wideo - może i wam jeszcze nie udało się zobaczyć tego, co w ciągu zaledwie kilku dni zdążyło zachwycić parę podróżników.

Spodobało ci się? Polub nas

Samuel Jeffery and Audrey Begner, backpackerzy i autorzy podróżniczych blogów, na zlecenie Backpacking Travel TV realizują filmy z różnych ciekawych miejsc na świecie. Między innymi odwiedzili również Warszawę. Z wizyty w stolicy Polski powstał ponad 12-stominutowy film przedstawiający to, co zdaniem Samuela i Audrey w Warszawie po prostu trzeba zrobić.

Swoją podróż po stolicy vlogerzy rozpoczynają od Starego Miasta . Są zachwyceni tym, jak tłumnie ludzie przybywają w to miejsce w letnie wieczory oraz jak spokojnie robi się tam z samego rana. Ale Samuel i Audrey nie odwiedzają wyłącznie tych najbardziej "typowych" stołecznych atrakcji. Wśród 25 rzeczy, które udało im się zrobić w Warszawie, znalazła się np. - podróż łodzią po Wiśle , zwiedzanie Muzeum Neonów, robienie pierogów, jedzenie pączków czy odwiedziny w jednym ze słynnych warszawskich barów mlecznych, gdzie, ku zaskoczeniu pary, wcale nie pije się mleka!

Co jeszcze zachwyciło lub zaskoczyło Samuela i Audrey? Co ich zdaniem Warszawa ma do zaoferowania osobom przybywającym tam w celach turystycznych, ale nie tylko? Zobaczcie sami - warto!

 

A oto lista wszystkich 25 rzeczy, które udało się parze w ciągu kilkudniowego pobytu zrobić w Warszawie:

1) plac Zamkowy w Warszawie

2) Zamek Królewski w Warszawie

3) Pierogi

4) Muzeum Neonów

5) Podróż Nysą z Adventure Warsaw

6) Bar mleczny

7) Wisła

8) Wycieczka po pubach

9) Pałac Kultury i Nauki 10) Muzeum Fryderyka Chopina

11) Robienie pierogów z Polish Your Cooking

12) Łazienki Królewskie

13) Muzeum Historii Żydów Polskich

14) Jedzenie bigosu

15) Czar PRL

16) Ogrody BUWu

17) Kościół św. Anny

18) Barbakan warszawski

19) Pałac Prezydencki

20) Rurki z Kremem

21) Muzeum Powstania Warszawskiego

22) Centrum Nauki Kopernik

23) Warszawa nocą

24) Stadion Narodowy

25) Pączki

Więcej o: