Tych teledysków jeszcze Wam nie pokazywaliśmy. Je także kręcono w Warszawie [CZ.5.]

Piąty i ostatni odcinek wspólnego cyklu serwisu metrowarszawa.pl i kanału telewizyjnego Kino Polska Muzyka to miejsce na "warszawskie" klipy, które to Wy, nasi czytelnicy, wskazaliście w listach do redakcji. Tym razem prezentujemy je już bez podziału na dzielnice.

Spodobało ci się? Polub nas

Przez cały wrzesień w kolejne wtorki prezentowaliśmy Wam na metrowarszawa.pl teledyski kręcone na przestrzeni ostatnich 30 lat w Warszawie. W każdym odcinku opisaliśmy klipy nagrywane w innej dzielnicy: w Śródmieściu, na Ursynowie, Żoliborzu i Pradze-Północ. W ten sposób powstała bardzo różnorodna mozaika obrazków z naszego miasta. Oglądaliśmy charakterystyczne blokowiska Ursynowa z początku lat 80-tych, spacer ulicami Śródmieścia i Pragi, piękne oblicze żoliborskich parków i wiele miejsc bliżej nieznanych, które udało się uchwycić twórcom teledysków.

Teraz prezentujemy Wam polskie klipy, w których widać Warszawę i o które najczęściej nas prosiliście. Pod koniec tygodnia (3-4 października) na antenie Kino Polska Muzyka podsumowanie naszego cyklu.

 
 
 
 
 
 
 
Więcej o: