Latem 2016 r. bez przesiadek polecimy do Toronto! Będzie to 4. połączenie międzykontynentalne z Lotniska Chopina

Rozwój połączeń dalekodystansowych to jeden z priorytetów polskich linii lotniczych LOT. Pozyskanie nowego przewoźnika i nowego połączenia dalekodystansowego znacząco podniesie atrakcyjność Warszawy jako portu przesiadkowego. W 2016 roku polecimy więc z LOT-em nie tylko do Tokio, Bangkoku czy Seulu, ale również do Toronto.

Spodobało ci się? Polub nas

Air Canada to kanadyjska narodowa linia lotnicza z siedzibą w Montrealu. Powstała w 1937 roku jako część innej firmy, a w 1964 roku została narodową linią Kanady. Air Canada jest dziewiątą co do wielkości pasażerską linią lotniczą na świecie pod względem rozmiarów floty.

Air Canada Oferuje loty na trasach do 240 miast. Od 2016 roku do tej listy dołączy dołączy również Warszawa. Nowa linia pojawi się w stolicy 16 czerwca. Będzie to już czwarte nowe połączenie międzykontynentalne, które ruszy z Lotniska Chopina w przyszłym roku. LOT ogłosił już uruchomienie bezpośrednich połączeń do Tokio, Bangkoku i Seulu.

Loty na trasie Warszawa-Toronto będą realizowane samolotem Boeing 767-300ER trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki. Wylot z Warszawy zaplanowany jest o godz. 11:00, przylot do Toronto o 14:50. Loty z Toronto do Warszawy odbywać się będą we wtorki, czwartki i niedziele - wylot o 18:30, przylot o 9:30.

Kanadyjski przewoźnik oprócz połączeń do Warszawy uruchomi też loty z Toronto do Pragi, Budapesztu oraz Glasgow. Wcześniej linie lotnicze zapowiedziały otwarcie lotów również do Londynu.

Więcej o: