Gang Albanii zagra dziś na Basenach Kora. Popka nie będzie, wystąpi... z telebimu

Tysiące, jeśli nie miliony fanów w całej Polsce, potrójna platyna za sprzedaż debiutanckiej płyty, ogromny fanpage na Facebooku i kontrowersje, jakich do tej pory nie wzbudziła żadna gwiazda na polskiej scenie muzycznej. Dziś na Basenach Kora wystąpi Gang Albanii...ale bez ?Króla?.

Spodobało ci się? Polub nas

Znacie Popka? Jeśli nie, zapytajcie o niego swoje dzieci. Samozwańczego "Króla Albanii" idola nastolatków, kiedyś zawodnika MMA, dziś ulicznego rapera i gwiazdę internetu na bank znają wszyscy młodzi Polacy.

Gang AlbaniiGang Albanii facebook.com/gangalbaniioficjalnie facebook.com/gangalbaniioficjalnie

Zasłynął jednak nie z powodu swoich muzycznych "talentów". Wytatuowany olbrzym podwieszał się na haku, tatuował gałki oczne, robił skaryfikację (którą ostatnio powtórzył Karol z Kalisza).

Ale zanim zasłynął znany był nielicznym fanom ulicznego rapu , współtwórcą legendarnej krakowskiej Firmy i licznych muzycznych kooperatyw. W 2007 roku Popek wyemigrował z kraju. Podobno ukrywa się przed policją i jest poszukiwany listem gończym. Jak jest naprawdę? Nie wiadomo. Popek nie udziela wywiadów, gardzi telewizją, radiem i tzw. mainstreamowymi mediami. Tuż przed debiutem Gangu Albanii (który tworzy z Borixonem i Rozbójnikiem Alibabą) za krótką rozmowę zażądał 10 tysięcy złotych.

facebook.com/gangalbaniioficjalniefacebook.com/gangalbaniioficjalnie facebook.com/gangalbaniioficjalnie facebook.com/gangalbaniioficjalnie

Najprawdopodobniej, dlatego na dzisiejszym koncercie (tak jak na wszystkich odbywających się w trakcie trwającej właśnie trasy koncertowej po Polsce) Popek nie wystąpi. To znaczy wystąpi, ale na Skypie. Nie przeszkadza to jednak tysiącom fanom, którzy skandują jego imię i teksty głupkowatych utworów na koncertach.

facebook.com/gangalbaniioficjalniefacebook.com/gangalbaniioficjalnie facebook.com/gangalbaniioficjalnie facebook.com/gangalbaniioficjalnie

Organizatorzy dzisiejszego zapewniają, że przed koncertem będzie jeszcze można kupić bilety, ale zostało ich niewiele. A po koncercie nie idźcie do domu. Za konsolą stanie żywa legenda polskiego hip-hopu, czyli DJ 600 V, a impreza na basenie potrwa do rana.

Koncert plenerowy na Basenach Kora

Wał Miedzeszyński 345

START KONCERTU: 20:00

Bilety: 40 zł

Więcej o: