W tym tygodniu - na kawę do Lenivca! Napój w cenie liczby urodzin lokalu przy Poznańskiej

W tym tygodniu kawiarnia Leniviec na Poznańskiej świętuje swoje 4. urodziny. Warto tam zajrzeć, choćby na darmowe warsztaty dla baristów oraz kawę - w cenie liczby urodzin kawiarni. Świętowanie zaczyna się już 3 sierpnia!

Spodobało ci się? Polub nas

Leniviec to przytulna kawiarnia , która na Poznańskiej działa już 4. rok. Nic nie wskazuje na to, żeby nie miałaby obchodzić i piątych, szóstych albo i nawet siódmych urodzin. Lokalizacja świetna, samo miejsce również ma swoje liczne grono fanów. W tym tygodniu może ich przybyć. Dlaczego? Z okazji 4. urodzin kawiarnia Leniviec obniża ceny i przygotowuje wiele atrakcji. Będą one trwały przez cały tydzień.

- Startujemy już od poniedziałku, bawimy się w weekend, a kończymy naszym nieśmiertelnym, wypasionym bufetem w niedzielę - piszą organizatorzy. - Leniviec to przede wszystkim kawa i koktajle na najwyższym poziomie. Tym zdobyliśmy Wasze serca i tym Was uraczymy podczas naszego urodzinowego tygodnia. Wszystko w niskich cenach, tak żebyście mogli byc u nas dosłownie codziennie - dodają.

Leniviec UrodzinyLeniviec Urodziny Leniviec/ Facebook.com Leniviec/ Facebook.com

Każdego dnia napijecie się w Lenivcu innej kawy w cenie liczby urodzin kawiarni - w poniedziałek - espresso, we wtorek - drip, w środę - espresso macchiato, w czwartek - chemex, w piątek - latte, w sobotę -aeropress, w niedzielę - cappucino. Dodatkowo ekipa Lenivca zapwarsza we wtorek, czwartek i niedzielę do zapisów na bezpłatne warsztaty home barista.

Wieczorami natomiast Leniviec uraczy was shotem rumu Havana (w wybranych godzinach po 4zł - ekipa będize informować na bieżąco na swoim profilu na FB).  Dodatkowo w piątek i w sobotę odbędzie się degustacja rumu Havana selection de maestro. Jeśli pogoda dopisze Leniviec wystawi na zewnątrz swój bar mobilny, w którym będzie podawał poncz na zimno na bazie Lillet i Havana. Oprócz tego możecie się spodziewać specjalnej urodzinowej karty koktajlowej.

Więcej o: