Gdzie wypoczywasz w Warszawie? Zrób zdjęcie i wygraj koszulkę meczową Legii na sezon 2015/2016!

W związku z najnowszym felietonem Karola "Pjusa" Nowakowskiego, w którym raper w samych superlatywach wypowiada się na temat swojego ulubionego parku w Warszawie, marka modowa Zerodwadwa organizuje specjalny konkurs. Wystarczy wysłać zdjęcie swojego ulubionego miejsca do "chillowania" w Warszawie. Nagroda - koszulka meczowa Legii na sezon 2015/2016.

Spodobało ci się? Polub nas

"Trudno nie mieć w Warszawie ulubionego parku czy skweru. Jest ich sporo, a każdy oferuje dozę świeżości, dobrych chwil i odpoczynku, więc bez względu na to gdzie mieszkamy, okazują się  być mniejszą lub większą częścią naszego życia. I choćby z tytułu dziecięcych czy nastoletnich wspomnień łatwo nam określić, który jest ten najlepszy i najwspanialszy. Mam i ja swoje typy, jednak czasem mi do nich po nie po drodze. Inna sprawa, że w taki czy inny sposób wciąż odkrywam kolejne jak Park Szczęśliwicki" - rozpoczyna swój felieton pt. "Ogarnięci szczęściem" Karol "Pjus" Nowakowski, raper, twórca marki modowej Zerodwadwa.

Karol "Pjus" zaciekawiony tym, w jakich innych miejscach oprócz Parku Szczęśliwickiego warszawiacy lubią wypoczywać i się relaksować, które z nich stanowią dla nich szczególny symbol idylli, postanowił zorganizować konkurs. Nie trudno domyślić się, jakie są jego zasady.

Wystarczy wysłać zdjęcie. Zasada jest prosta: - Tak jak widoczny na zdjęciu Pjus odpoczywa w Parku Szczęśliwickim, wy pokażcie swoje miejsca w Warszawie, gdzie chillujecie/ładujecie energię, by znów być Gotowi Do Walki. Umieśćcie tam jakiś legijny akcent np. szalik, t-shirt, kartę kibica - czytamy w opisie konkursu .

Wykonaną fotkę należy wrzucić na Instagram i dodać w opisie 3 hasztagi: #OgarnięciSzczęściem #rytmwarszawy #gotowidowalki. Zdjęcia można wysyłać do 7 sierpnia 2015.

Główną nagrodą jest nowa koszulka meczowa Legii Warszawa na sezon 2015/2016. Osoba, która zajmie 2. miejsce otrzyma t-shirt Zerodwadwa #bijedlaWarszawy, a osoba, która zajmie 3. miejsce t-shirt Zerodwadwa #NieMaTakiegoMiastaWarszawka.

Więcej o: