Masz rower, to się pospiesz! W 14 warszawskich kawiarniach dostaniesz kawę i ciacho za 5 zł. Akcja potrwa do 19 lipca

Jeszcze tylko do niedzieli warszawscy rowerzyści, którzy odwiedzą jedną z 14 warszawskich kawiarni, za jedyne 5 zł kupią kawę i ciastko. Metrowarszawa.pl z portalem Zomato zapraszają was do akcji ?Masz rower, masz kawę i ciacho za 5 zł". Sprawdź, gdzie nas szukać.

Spodobało ci się? Polub nas

Zasada jest banalnie prosta. Wsiadasz na rower i szukasz jednej z 14 kawiarni, gdzie za jedyne 5 zł czeka na ciebie kawa i ciastko. Wystarczy, że obsługującemu cię w kawiarni pracownikowi pokażesz w swoim smartfonie stronę  Zomato (największej w Polsce wyszukiwarką restauracji i recenzjami) z banerem, który prezentujemy na górze. Nieważne jaki masz rower, czy jeździsz góralem, Wigry 3, czy Veturilo. Odwiedzając jedną z 14 knajp zostaniesz doceniony, bo podoba nam się, że warszawiacy masowo zmieniają swój styl życia i przemieszczają się po mieście właśnie na rowerze.

Gdzie dokładnie można dostać ciacho i kawę?

Po pierwsze w Kafce przy ul. Oboźnej 3. Kafka zaprasza na dowolną kawę lub herbatę plus dowolne ciasto z oferty, w tym domowe ciasto babci Ani.

Po drugie - w restauracji Five Restaurant przy Grzybowskiej 5, gdzie za piątaka rowerzyści mogą napić się albo kawy americano lub herbaty oraz zjeść krem budyniowy z marakują.

Kolejne miejsce to Ziggi Point na Pańskiej 59. Tam rowerzyści będą mogli wypić mocne espresso, albo schłodzić się latte frappe. Do zjedzenia jest ciastko owsiane.

Jaś i Małgosia na Al. Jana Pawła II 57. Jaś & Małgosia tak samo jak Kafka mają przygotowane dla rowerzystów - dowolną kawę lub herbatę plus dowolne ciasto z oferty, w tym domowe ciasto babci Ani.

Z kolei w kawiarni Tarabuk na Browarnej 6. Zajeżdżając do Tarabuka można myśleć o wyborze pomiędzy espresso z szarlotką lub espresso z marlenką. Kawy można zamienić ewentualnie na herbaty. Ostatnią opcją jest robiona na miejscu lemoniada "szprycha". Uwagę rowerzystów powinna też zwrócić tarabukowa księgarnia, w której można znaleźć rowerowe przewodniki, poradniki i zbiory reportaży. Można zjeść i poczytać.

W Państwomiasto na Andersa 29 rowerzyści mają do wyboru kawę, herbatę lub lemoniadę - a do tego do zjedzenia dostaną owsiane ciastko.

W Warszawa Powiśle na Kruczkowskiego 3B rowerzyści napiją się kawy lub herbaty, a dostaną do niej jeszcze szarlotkę.

Do listy kawiarni dołącza Co nas kręci co nas podnieca na Grójeckiej 128. W kawiarni rowerzyści dostaną kawę i dowolne ciasto z oferty.

Castello leży na rowerowej drodze wiodącej na Wilanów i dalej do Powsina (Wiertnicza 96) - dla amatorów dłuższych wycieczek restauracja przygotuje kawę i lody w wafelku.

OSiR Cycle Culture Cafe na Tamce 40. W tej bardzo rowerowej kawiarni na rowerzystów czekać będzie lemoniada z tostem.

Kolejny punkt to Kolarski Cafe na Sobieskiego 102 A. Tutaj dla uczestników naszej akcji będzie czekać herbata lub kawa americano (czarna lub biała), a do tego ciastko owsiane.

Koty za Płoty na ul. Mokotowskiej 48, gdzie za piątkę otrzymasz dowolną małą kawę lub herbatę plus pudding chia

Relax na ul. Złotej 8a (espresso lub mała kawa dnia plus ciasteczko z rumiankiem lub lawendą) i na koniec absolutnie rewelacyjny Drop Juice Bar na ul. Siennej 83, który zamiast kawy za 5 zł zaserwuje świeżo wyciskany sok z cytrusów (pomarańcza, grejpfrut, mix) w butelce 500 ml plus sałatkę owocową, lub wybrane zielone smoothie w butelce 500 ml plus sałatkę owocową.

Pamiętajcie też o naszym konkursie.

Wyślijcie do nas zdjęcie wykonane podczas wycieczki rowerowej na kawę i ciacho, a otrzymacie do nas również pyszne kulinarnie nagrody.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wrzucić zdjęcie na profil restauracji na portalu Zomato.pl lub przesłać na nasz adres - metrowarszawa@agora.pl - zdjęcie związane z wycieczką rowerową zorganizowaną przy wykorzystaniu promocji "Masz rower? Masz kawę i ciacho za piątaka". Każdy z was może przysłać dowolną liczbę zdjęć, ale wygrać można tylko raz. Zdjęcia możecie przesyłać do 19 lipca 2015 roku.

Osoby, które prześlą najciekawsze lub najbardziej intrygujące zdjęcia (pierwsze i drugie miejsce) otrzymają voucher na 100 zł do restauracji Bistro Osiem i Pół. Pozostałe 5 osób otrzyma voucher na 50 zł do Cafe Pini and Vino.

Pamiętajcie, aby przeczytać regulamin konkursu, zanim weźmiecie w nim udział.

Wyślijcie do nas zdjęcie wykonane podczas wycieczki rowerowej na kawę i ciacho, a otrzymacie do nas również pyszne kulinarnie nagrody. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wrzucić zdjęcie na profil restauracji na portalu

Zomato.pl

lub przesłać na nasz adres -

- zdjęcie związane z wycieczką rowerową zorganizowaną przy wykorzystaniu promocji "Masz rower? Masz kawę i ciacho za piątaka". Każdy z was może przysłać dowolną liczbę zdjęć, ale wygrać można tylko raz. Zdjęcia możecie przesyłać do 19 lipca 2015 roku.Osoby, które prześlą najciekawsze lub najbardziej intrygujące zdjęcia (pierwsze i drugie miejsce) otrzymają voucher na 100 zł do restauracji Bistro Osiem i Pół. Pozostałe 5 osób otrzyma voucher na 50 zł do Cafe Pini and Vino. Pamiętajcie, aby przeczytać

regulamin

konkursu, zanim weźmiecie w nim udział.

Więcej o: