Stadion Narodowy zmienia nazwę. To najdroższy kontrakt sponsoringowy w historii

Polska Grupa Energetyczna będzie sponsorem tytularnym Stadionu Narodowego. Umowa już podpisana

Spodobało ci się? Polub nas

Władze spółki mają dziś w samo południe ogłosić oficjalną nazwę Stadionu.

- To, czy na koronie stadionu pojawi się nazwa Stadion Narodowy PGE czy PGE Stadion Narodowy, nie ma większego znaczenia. Ważne, że będzie to zapewne najdroższy kontrakt sponsoringowy w historii - ustalił Mariusz Gierszewski, reporter Radia ZET.

Nieoficjalnie mówi się o 40 milionach złotych rozłożonych na 5 lat.

Nowe LogoNowe Logo Nowe Logo Nowe Logo

Polskiej Grupie Energetycznej kończy się umowa na sponsorowanie stadionu w Gdańsku i od lipca nazwa PGE pojawi się na arenie w Warszawie.

Stadion Narodowy został wybudowany z myślą o finałach mistrzostw Europy 2012 w Polsce i na Ukrainie. Na obiekcie zainaugurował także zeszłoroczny turniej mistrzostw świata w siatkówce. Mecz Polska - Serbia na trybunach obejrzało 63 tys. widzów - to rekord stadionu.

 

W zeszłym roku Narodowy odwiedziło około 2 mln osób.

Władze spółki mają to ogłosić dziś w samo południe - To, czy na koronie stadionu pojawi się nazwa Stadion Narodowy PGE czy PGE Stadion Narodowy, nie ma większego znaczenia. Ważne, że będzie to zapewne najdroższy kontrakt sponsoringowy w historii - ustalił Mariusz Gierszewski, reporter Radia ZET. Nieoficjalnie mówi się o 40 milionach złotych rozłożonych na 5 lat. Polskiej Grupie Energetycznej kończy się umowa na sponsorowanie stadionu w Gdańsku i od lipca nazwa PGE pojawi się na arenie w Warszawie. Stadion Narodowy został wybudowany z myślą o finałach mistrzostw Europy 2012 w Polsce i na Ukrainie. Na obiekcie zainaugurował także zeszłoroczny turniej mistrzostw świata w siatkówce. Mecz Polska - Serbia na trybunach obejrzało 63 tys. widzów - to rekord stadionu. W zeszłym roku Narodowy odwiedziło około 2 mln osób.

Więcej o: