Seks w wielkim mieście, czyli badania odkrywają prawdę o Polakach. Warszawa na 1. miejscu!

Według najnowszego badania portalu randkowego eDarling przeprowadzonego pośród ponad 95.000 osób - Warszawa to miasto, gdzie single deklarują największą ochotę na seks.

Spodobało ci się? Polub nas

W badaniu serwis eDarling wziął pod lupę odpowiedzi dotyczące tego, jak dużą wartość użytkownicy przypisują spędzaniu namiętnych chwil z drugą osobą.

Być może, jak czytamy na stronie edarling.pl, w tym przypadku znaczenie miała wielkość miasta. Autorzy badania nie wykluczają również, że aura oraz klimat miasta mogły wpłynąć na to, że to właśnie wielkomiejscy single okazali się najbardziej pożądliwi w całej Polsce. Prawda jest taka, że życie nocne w Warszawie osiągnęło swoje apogeum - klubów jest coraz więcej, a bary nad Wisłą zwłaszcza latem pękają w szwach. A gdzie najlepiej kogoś poznać, kiedy przez cały tydzień się pracuje, a popołudniami przebywa tylko wśród znajomych, jak nie w klubie?

I tak oto w Warszawie poziom libido u singli okazał się największy.

Naszym zdaniem powód może być również taki, że Warszawa jako miasto najbardziej otwarte na różnorodność oraz, gdzie normy społeczne oraz stereotypy aż tak silnie nie oddziałują na ludzi, sprzyja swobodzie również w kwestiach seksualnych. W wywiadzie na temat problemów seksualnych warszawiaków również poruszyliśmy ten temat.

Seks w wielkim mieścieSeks w wielkim mieście edarling.pl edarling.pl

Miejsca na podium zaraz za stolicą zajęły inne duże miasta - Wrocław oraz Kraków.

TOP 10 polskich miast, w których mieszkają najbardziej zmysłowi single:

1.    Warszawa

2.    Wrocław

3.    Kraków

4.    Poznań

5.    Łódź

6.    Gdańsk

7.    Szczecin

8.    Lublin

9.    Katowice

10.  Bydgoszcz

Więcej o: