Jak w ulu, na Żoliborzu powstał żłobek połączony z biurem coworkingowym

Świeżo upieczone mamy, które chcą wrócić do pracy mają do wyboru: zatrudnić nianię, pracować z dzieckiem ?na kolanie? lub zapisać pociechę do żłobka. Jest jeszcze jednak opcja: skorzystanie ze żłobka połączonego z przestrzenią do pracy dla rodziców-freelancerów.

Spodobało ci się? Polub nas

Ul jest zlokalizowany w trzypoziomowej wilii przy ul. Dembińskiego. Budynek podzielono na dwie strefy: żłobkową, z dużym tarasem i wyjściem na zielony ogród oraz częścią coworkingową. Jest też sala konferencyjna w której organizowane są warsztaty i spotkania dla rodziców oraz przestrzeń, gdzie można popracować lub spotkać się z klientami czy partnerami biznesowymi.

Z oferty można korzystać w trzech opcjach: albo z samego żłobka, albo z opiekuna dziennego i biura, albo tylko z biura. - Jesteśmy elastyczne, ponieważ wiemy, w jaki sposób wygląda codzienność dzieci i rodziców - same jesteśmy mamami. Czasem chcemy popracować dłużej, a czasem krócej, by więcej czasu spędzić z dzieckiem - tłumaczy Karolina Dorożała, jedna z twórczyni " Jak w ulu ".

Jak w Ulu, sala coworkingowaJak w Ulu, sala coworkingowa Jak w Ulu Jak w Ulu

Założenia żłobka są zgodne z podejściem wypracowanym przez Instytut Małego Dziecka im. Astrid Lindgren i uwzględniają standardy jakości opieki i wspierania rozwoju dzieci Fundacji Komeńskiego. - Pobudzamy kreatywność, uczymy przez zabawę, stymulujemy rozwój ruchowy, także na świeżym powietrzu - wyjaśnia Ewa Kobierska, która współtworzy żłobek.

Jak w Ulu, część żłobkowaJak w Ulu, część żłobkowa Jak w Ulu Jak w ulu

Jak w Ulu, część żłobkowaJak w Ulu, część żłobkowa Jak w Ulu Jak w ulu

W stałej ofercie ula są tzw. zabawy fundamentalne, plastyczne zabawy manualne, zabawy sensoryczne, taniec i zabawy ruchowe w oparciu o Metodę Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, umuzykalnienie wg teorii E. E. Gordona i kontakt z angielskojęzycznym native speakerem.

Miejsce działa od poniedziałku do piątku, dzieci korzystają w ulu z opieki w dwóch opcjach godzinowych: od godz. 7.30 do 14.30 (1090 zł za miesiąc) lub od 7.30 do 18 (1290 zł za miesiąc). W cenniku wprowadzono również opłaty godzinowe (od 10 zł/biurko) oraz różnego typu pakiety.

Więcej o: