Jedyny w swoim rodzaju klub - na 31. piętrze Spektrum Tower. Widok oszałamia [WIDEO]

Lokal znajdujący się na samym dachu jednego z najwyższych wieżowców w Warszawie, nie mógł nazywać inaczej. The View Warsaw to miejsce ekskluzywne, w którym za stolik dla kilku osób zapłacić można nawet 2 tys. zł., tworzone na bazie najlepszych klubów nowojorskich na tzw. "rooftopach", czyli po prostu - na dachach. Oficjalne otwarcie już 10 lipca.

Spodobało ci się? Polub nas

Takiego klubu w Warszawie jeszcze nie było. - "The View" to pierwszy klub w Warszawie znajdujący się powyżej tarasu widokowego Pałacu Kultury i Nauki (The View 122m / PKiN 114m), ma wyznaczać nowe standardy klubu w Polsce - czytamy w opisie klubu.

To dzieło ludzi, którzy w Nowym Jorku posiadają dwa kluby na dachach wieżowców. - Na Manhattanie takich klubów jest mnóstwo, rooftop na rooftopie - mówi Paweł Bieńkowski z Aqua Agencja PR, odpowiedzialny za marketing i promocję The View Warsaw. - Gdy jakiś czas temu wrócili do Polski, na nowo się w niej zakochali, stwierdzili, że Warszawa zdecydowanie zasługuje na tego typu miejsce - dodaje.

My też tak uważamy. Klub na razie jest niewielki, bo znajduje się wyłącznie na dachu - to 31. piętro budynku Spektrum Tower przy Twardej 18. Na przełomie września i października właściciele planują otworzyć również salę zamkniętą - na 28. piętrze. Będzie się tam znajdować bar, parkiet taneczny, DJ-ka oraz 60m2 VIP room, do którego będzie oddzielna winda. Na razie są tam jeszcze biura, ale niedługo wejdą robotnicy i zaczną robić generalny remont.

The View WarsawThe View Warsaw materiały prasowe materiały prasowe

The View WarsawThe View Warsaw materiały prasowe materiały prasowe

The View WarsawThe View Warsaw materiały prasowe materiały prasowe

Wracając do rooftopu - po pierwsze zobaczcie ten widok. To 360 stopni widoku na całą Warszawę. Tuż przed naszymi oczami jest Cosmopolitan i Q22, niestety Pałacu Kultury widać tylko skrawek. Poza tym - bajka.

Zobacz wideo

Przestrzeń na dachu nie jest bardzo duża - znajduje się tam okrągły bar, specjalna strefa VIP, parkiet oraz stoliki z półokrągłymi, białymi, skórzanymi kanapami. Zdaniem Bieńkowskiego zmieści się tam nawet 450 osób. - Na imprezy przedpremierowe przyszły tłumy. Kolejka przed wejście do Spektrum Tower stała do 3 nad ranem - opowiada.

The View WarsawThe View Warsaw Zdjęcia z sobotniej imprezy/ Andrzej Bocheński/ materiały prasowe Zdjęcia z sobotniej imprezy/ Andrzej Bocheński/ materiały prasowe

The View WarsawThe View Warsaw Zdjęcia z sobotniej imprezy/ Andrzej Bocheński/ materiały prasowe Zdjęcia z sobotniej imprezy/ Andrzej Bocheński/ materiały prasowe

Jeżeli chcecie zobaczyć klub jeszcze przed oficjalnym otwarciem 10 lipca, możecie to zrobić. W piątek i w sobotę normalnie odbędą się tam imprezy. Ale, jak mówi Bieńkowski - warto rezerwować stolik, żeby nie stać w długiej kolejce. - Ceny za rezerwację stolika zaczynają się od 500 zł. Loża VIP to koszt 2 tysięcy złotych - informuje Bieńkowski. W cenę rezerwacji wliczony jest alkohol.

Żeby dostać się do The View Warsaw nie trzeba oczywiście rezerwować wcześniej stolika. - Jesteśmy otwarci na wszystkich, ale koncentrujemy się przede wszystkim na wynajmowaniu loży - mówi Bieńkowski. Oraz na muzyce. - Miejsce ma ciągle zaskakiwać bogatą ofertą muzyczną. Stała współpraca z najlepszymi DJami oraz muzykami na świecie daje gwarancje najwyższej zabawy w klubie "The View" - słyszymy.

The View WarsawThe View Warsaw metrowarszawa.pl metrowarszawa.pl

The View Warsaw jak informuje Paweł Bieńkowski współpracuje z firmą Kayax promującą ciekawych polskich muzyków, będzie również ściągać gwiazdy z zagranicy. Imprezy będą tematyczne (w najbliższy piątek nacisk położony będzie na muzykę R'n'B, w sobotę na HOUSE). W zależności od gwiazdy zmieniać się będzie cena za wstęp. - Będą i imprezy za 20 zł, a nawet za 100 zł. Ale będą również takie, na które wstęp będzie całkiem za darmo - informuje Bieńkowski. Co najważniejsze, będą imprezy z muzyką na żywo.

Plan wydarzeń:

03.07 - Morowy Vibe

04.07 - Michael Canitrot, Georgina Tarasiuk

10.07 - Eve, Martin2smoove - impreza otwarcia

11.07 - Maya, Dave Mayer

Więcej o: