Kino letnie Warszawa. W Wesołej również zobaczysz filmy pod chmurką [REPERTUAR]

Wesoła dołącza do dzielnic, w których można zobaczyć kino pod chmurką. Nie chcesz jeździć do centrum Warszawy lub innych części stolicy. Sprawdź program kina plenerowego w Wesołej. Jest naprawdę atrakcyjny.

Spodobało ci się? Polub nas

- W tym roku przygotowaliśmy aż osiem seansów, na każdy z nich wstęp jest wolny. Dla każdego widza coś się znajdzie, w repertuarze nowości, przeboje i filmy, które "trzeba zobaczyć"! - piszą organizatorzy kina letniego w Wesołej.

Gdzie poza tym w Warszawie znajduje się kino letnie ?

Wśród filmów, które "trzeba zobaczyć" znalazły się m.in. świetny obraz braci Coenów - "Prawdziwe męstwo" czy Oscarowy hit Wesa Andersona "Grand Budapest Hotel". Wesoła nie odstaje od reszty dzielnic poziomem repertuaru kina letniego. 

LIPIEC

03.07 - 21:30 - Mamma Mia - czyli wesoły musical z muzyką grupy ABBA. Kinowy przebój, w którym zobaczycie Meryl Streep i Pierce'a Brosnana.

Kino Letnie WarszawaKino Letnie Warszawa materiały prasowe materiały prasowe

10.07 - 21:30 - Prawdziwe męstwo - doskonały western braci Coen, okrzyknięty objawieniem przez krytyków. W roli głównej Jeff Bridges.

17.07 - 21:30 - Hotel Marigold - ciepła komedia o grupie seniorów z Wielkiej Brytanii, którzy wybierają się w podróż do Indii. 

24.07 - 21:30 - Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia - nowoczesny remake jednego z lepszych amerykańskich klasyków SF. Opowieść o spotkaniu ludzi z obcym.

31.07 - 21:30 - The Grand Budapest Hotel - przebój kinowy opowiadający historię boy'a w luksusowym hotelu, gdzie zatrzymują się wyjątkowi goście i gdzie... dochodzi do zbrodni.

Kino Letnie WarszawaKino Letnie Warszawa materiały prasowe materiały prasowe

SIERPIEŃ

07.08 - 21:00 - Oszukana - wstrząsająca opowieść o walce matki o prawdę. W roli głównej Angelina Jolie, reżyseruje Clint Eastwood.

14.08 - 21:00 - Les Miserables - musical na podstawie powieści "Nędznicy" Wiktora Hugo. Obsypana nagrodami mega-produkcja z Anne Hathaway.

21.08 - 21:00 - Szybcy i wściekli 6 - szybkie samochody, wartka akcja, piękne kobiety i zero nudy. Seria "Szybcy i wściekli" to przebój wśród kochających kino akcji.

Filmy wyświetlamy na terenie OSP Wesoła przy ulicy 1. Praskiego Pułku 31. Wstęp na wszystkie seanse jest oczywiście bezpłatny!

Przeczytaj wszystkie informacje o kinie letnim w Warszawie.

Więcej o: