Kraj kwitnącej wiśni w zasięgu ręki! Uruchomią bezpośrednie połączenie z Warszawy do Tokio

Już od przyszłego roku będzie można polecieć liniami lotniczymi LOT do Tokio bezpośrednio z Warszawy. - LOT będzie oferował najbardziej efektywną podróż - powiedział Sebastian Mikosz, prezes PLL LOT.

Spodobało ci się? Polub nas

Bezpośrednie rejsy do Japonii zostaną uruchomione 13 stycznia 2016 roku, tuż po zakończeniu trwającego właśnie procesu restrukturyzacji. Jak poinformował przewoźnik, pasażerowie będą mieli do dyspozycji trzy rejsy tygodniowo, realizowane m.in. Boeingami 787 Dreamliner. Loty do stolicy Japonii planowane są w środy, piątki oraz niedziele. Z kolei powroty do Warszawy planowane są na czwartki, niedziele i poniedziałki.

Samoloty do Tokio startować będą z lotniska Chopina i lądować na lotnisku Narita. Ile zapłacimy za bezpośredni lot do Tokio? ceny zaczynają się od 2164 zł. Już pierwsze bilety trafiły do sprzedaży, więc warto się pospieszyć i kupić te po najbardziej atrakcyjnej cenie. Lot do Tokio trwa około 10 godzi. Przewoźnik zapowiedział, ze podczas lotu atrakcją będą oryginalne japońskie dania oraz muzyka, filmy i seriale w tej wersji językowej.

Lot bezpośredni do Tokio to druga po Pekinie tak atrakcyjna azjatycka trasa linii lotniczych LOT. Przewoźnik zapowiada jednak, że na tym się nie skończy. LOT walczy o pozycję na rynku i planuje uruchomienie kolejnych tras, również w 2016 roku.

Więcej o: