Zabierz swoje przyjaciółki na AVON Walk już w sobotę. Marsz Różowej Wstążki ruszy w południe z Placu Teatralnego

Na Polu Mokotowskim zagra Kayah . W sobotę 13 czerwca po raz 18. odbędzie się AVON Walk - Marsz Różowej Wstążki organizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Amazonki Warszawa-Centrum pod Honorowym Patronatem Prezydent M. St. Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz. Celem działań jest szerzenie wiedzy na temat profilaktyki raka piersi i uświadomienie, że wcześnie wykryty nowotwór to nie wyrok.

Spodobało ci się? Polub nas

Działania w ramach kampanii podejmowane są przez cały rok, a AVON Walk - Marsz Różowej Wstążki jest ich ukoronowaniem. Wydarzenie to jest czymś więcej niż tylko wyrazem solidarności w walce z groźną chorobą, to także realna pomoc. Każde dwie osoby, które zdecydują się wziąć udział w AVON Walk, przyczynią się dofinansowania jednego badania USG piersi.

Piersi towarzyszą kobietom na co dzień - gdy piją poranną kawę, oglądają film w telewizji czy wychodzą pobiegać. Są więc jak najlepsze przyjaciółki, o które trzeba się troszczyć. Dlatego w tym roku AVON Walk wyruszy pod hasłem "Zabierz swoje przyjaciółki na marsz".

Marsz Różowej WstążkiMarsz Różowej Wstążki Marsz Różowej Wstążki AG Marsz Różowej Wstążki AG

Jak przyłączyć się do tej ważnej inicjatywy? Nic prostszego! Wystarczy 13 czerwca przyjść na Plac Teatralny, skąd o godzinie 12.00, w stronę Pola Mokotowskiego, ruszy AVON Walk - Marsz Różowej Wstążki.

Na mecie Marszu na Polu Mokotowskim będzie można bezpłatnie wykonać badanie USG oraz porozmawiać z lekarzami, w tym również z lekarzem genetykiem.

Poza tym na Uczestników czeka wiele atrakcji: koncert Kayah, konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, kursy zumby i jogi, gry i zabawy dla dzieci, strefa dla mężczyzn, strefa piękna, w której na uczestniczki Marszu czekać będą makijażystki, fryzjerzy i profesjonalne brafitterki.

Marsz Różowej WstążkiMarsz Różowej Wstążki Marsz Różowej Wstążki fot. AG Marsz Różowej Wstążki fot. AG

Nie zabraknie Ambasadorów marki AVON: Małgorzaty Sochy, Magdaleny Stużyńskiej, Anity Sokołowskiej, Joanny Koroniewskiej oraz najbardziej znanego polskiego rajdowca, Krzysztofa Hołowczyca. Imprezę poprowadzą niezwykle charyzmatyczni dziennikarze: Dorota Wellman oraz Marcin Prokop.

To od liczby uczestników AVON Walk zależy, ile badań USG piersi zostanie dofinansowanych.

Więcej informacji o AVON Walk - Marszu Różowej Wstążki na stronie avonwalk.pl

Więcej o: