"Stegny to osiedle na którym chcę mieszkać, odpoczywać, założyć rodzinę" [BLOKOWISKA]

Czy warszawskie blokowiska mają swój urok? Które jest najciekawsze, najlepsze do mieszkania, które znacznie bardziej "ludzkie" od niejednej inwestycji z XXI wieku? Prowadzimy plebiscyt na najlepsze warszawskie blokowisko. Jeśli mieszkacie na jednym z nich, napiszcie, dlaczego właśnie tam się świetnie mieszka! Jaka jest specyfika Waszego osiedla, dlaczego jest najlepsze w całej Warszawie! Czekamy na listy od Was, piszcie na adres: metrowarszawa@agora.pl, chcemy je wszystkie opublikować i razem z Wami wybrać najlepsze bloki Warszawy. Dziś publikujemy listy mieszkańców osiedla Stegny.

Spodobało ci się? Polub nas

Wszystkie teksty z cyklu o BLOKOWISKACH

Stegny to osiedle na którym chcę mieszkać, odpoczywać, założyć rodzinę. To tu można odpocząć spacerując po pięknej, urokliwej okolicy, to tu są fontanny w środku osiedla, których szum przyciąga stada zakochanych kaczek, to tu są zadbane place zabaw sprawiające radość dzieciom w każdym wieku, to tu człowiek się uśmiecha jak choćby wyjrzy przez okno - nie zaglądając przy tym innym osobom do mieszkań i to tu jest najlepszy kebab na świecie.

Osiedle StegnyOsiedle Stegny Katarzyna Katarzyna

Codziennie wychodząc zaspana do pracy z radością otwieram szeroko oczy próbując napawać się widokiem przyrody. Na dowód mych słów przesyłam zdjęcia, będące zaledwie ułamkiem piękna, które oferują Stegny.

Osiedle StegnyOsiedle Stegny Katarzyna Katarzyna

Więcej o: