Baseny odkryte Warszawa. Już w weekend wykąpiesz się w Powsinie, Parku Szczęśliwickim, przy Wale Miedzeszyńskim i przy Inflanckiej

Już w weekend zostaną otwarte kolejne dwa odkryte baseny - w Parku Szczęśliwickim oraz przy ul. Inflanckiej. Już od jakiegoś czasu działa również basen w Powsinie.

Spodobało ci się? Polub nas

W metrowarszawa.pl kilka dni temu informowaliśmy, że już w ten weekend będzie można się wykąpać na basenie przy Wale Miedzeszyńskim . Mamy również dobrą wiadomość dla mieszkańców Powsina, Żoliborza i Ochoty. Tam również w ten weekend otworzą się odkryte baseny.

Weekend zapowiada się ciepło i słonecznie, więc warto rozważyć pobyt nad wodą, niekoniecznie tą z Wisły.

Basen w Parku Kultury w Powsinie czynny jest codziennie od 10:00 do 18:00. Przypominamy, że basen przy Wale Miedzeszyńskim otwiera się już w sobotę o 10:00. Będzie czynny do godziny 20:00. W sobotę o 10:00 wystartuje ponadto basen odkryty przy Parku Szczęśliwickim . Będzie działał codziennie między 9:00 a 19:00.

Z kolei basen przy Inflanckiej wystartuje o 9:30. Do 27 czerwca będzie działał tylko w weekendy, a potem codziennie od 9.30 do 19:00.

Mamy również wieści dla mieszkańców Woli. 15 czerwca dla spragnionych ochłody otwarty zostanie basen na Moczydle . Będzie otwarty codziennie od 9 do 19.

Wejście na baseny jest płatne. Ceny biletu wstępu wahają się od 13 do 25 zł.

Zobacz też przewodnik po wszystkich basenach odkrytych w Warszawie.

Więcej o: