Jak wygląda świat zza klaty Justina Biebera? Zobacz Warszawę zza reklamy wielkoformatowej

To nie smog. To nie też pożar. Ani bardzo stara fotografia. To tylko widok zza reklamy wielkoformatowej wiszącej w centrum Warszawy. Pańska Skórka, popularny blog o Warszawie uchwycił moment przed i po zdjęciu kontrowersyjnej reklamy z Justinem Bieberem.

Spodobało ci się? Polub nas

- Wielu z nas zastanawia się pewnie, jak wygląda świat zza reklamowej szmaty - czytamy na facebookowym profilu Pańskiej Skórki . - Wczoraj mieliśmy wyjątkową okazję być w budynku Universalu dokładnie w momencie, w którym spadł Bieber (tak, wczoraj wieczorem ustąpił miejsca dla kolejnej szmaty) i mamy dla Was małe porównanie, które pokazuje, że wielki format psuje estetykę "po obu stronach szmaty" - czytamy dalej. Zdjęcia prezentują się tak:

Pańska SkórkaPańska Skórka Pańska Skórka Pańska Skórka

Justin Bieber w reklamie Calvina Kleina to częsty obiekt żartów na całym świecie. Młodego artystę sparodiował m.in. Jeff Beachers. W Warszawie również reklama wzbudziła dużo emocji, m.in. ze względu na jej erotyczny charakter. W tym samym czasie w inicjatywę uprzątnięcia reklamowego śmietnika w Warszawie włączyli się miejscy aktywiści, m.in. z Stowarzyszenia Miasto Moje A w Nim i Miasto Jest Nasze, które zorganizowały akcję wysyłania listów do senatorów z prośbą o zwiększanie kar za nielegalne umieszczanie reklam. Głosowanie nad ustawą krajobrazową zaplanowano na dzisiaj.

Więcej o: