Bar słynnego barmana znika z Warszawy. Przekąski u Romana wkrótce zostaną zamknięte

Przekąski u Romana znikają z gastronomicznej mapy Warszawy. Słynny stołeczny barman poinformował o tym na Facebooku. Powody zamknięcia nie są znane, ale pan Roman zapowiada, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Przekąski u Romana wkrótce zostaną zamknięte. W barze przez ostatnie pięć lat można było coś przekąsić i napić się wódki albo piwa. Co więcej, lokal był otwarty przez całą dobę.

Przekąski u Romana - zamknięcie

Bar przy warszawskim Powiślu był znany przede wszystkim ze względu na swojego właściciela, pana Romana Modzelewskiego - najsłynniejszego barmana w Warszawie

Pan Roman zasłynął dzięki temu, że przypominał warszawiakom o stolicy sprzed lat. To właśnie on sprawiał, że ludzie uwielbiali odwiedzać miejsca, w których pracuje. Zanim otworzył własne Przekąski u Romana, przez siedem lat pracował w barze Przekąski Zakąski przy Krakowskim Przedmieściu.

Wraz w początkiem września na Facebooku Przekąski u Romana pojawił się wpis, w którym właściciel poinformował o zamknięciu.  

Nie wiadomo, jakie są powody decyzji. Barman mówi, że było ich zbyt wiele, aby je wymieniać.

Czy barman Roman jeszcze powróci?

Roman Modzelewski zapowiada jednak, że to jeszcze nie koniec jego barmańskiej działalności. "Nie mówimy żegnajcie - mówimy do zobaczenia! Nie byłbym Romanem, gdyby to miało być moje ostatnie słowo" - czytamy. 

Na razie bar Przekąski u Romana jest jeszcze otwarty. Dokładna data zamknięcia nie została jeszcze podana. 

Na post z informacją o zamknięciu Przekąsek u Romana zareagowało prawie tysiąc osób, które piszą, że bardzo żałują, że bar zniknie z mapy Warszawy

Gdzie w Warszawie zjesz najlepszego schabowego?

Więcej o:
Komentarze (31)
Przekąski u Romana wkrótce zostaną zamknięte. Bar słynnego barmana znika z Warszawy
Zaloguj się
 • joasia.skora

  Oceniono 28 razy 16

  Klikając na tytuł, spodziewałam się historii baru o przynajmniej 40letniej tradycji. Tymczasem okazuje się, że "na gastronomicznej mapie Warszawy" knajpa funkcjonowała zaledwie 5 lat. Ałtor artykułu tak samo egzaltowany jak pan barman, który w ciągu 5 lat był świadkiem przynajmniej zmian cywilizacyjnych. Na koniec dowiadujemy się w "słynny" bar w stolicy pożegnało około 1000 osób na facebooku, co oznaczało, że słynny to mógł być co najwyżej na jakimś osiedlu.
  Rozbawiacie ludzi z rana. :D

 • paseo

  Oceniono 9 razy 9

  a co slychac u jego zniknietego szefa Gessler a??Tego,co zalegal Warszawie neizlicozne miliony za czynsz??Już cisza ??Teraz to był bar tego Romana?? Nie wstyd wam?? A może ten zamyka,bo tez już zalega jak jego osławiony oszust pryncypal?

 • siwywaldi

  Oceniono 34 razy 8

  Na post z informacją o zamknięciu Przekąsek u Romana zareagowało prawie tysiąc osób, które piszą, że bardzo żałują, że bar zniknie z mapy Warszawy. 
  ==================================================
  A ilu z nich było w tym barze i walnęło tam lufę? Idę o zakład, że pewnie NIE WIĘCEJ, niż pięciu.
  Ot społeczeństwo internetowych dupków... :-)

 • bigmaciek

  Oceniono 8 razy 6

  Bar Przekąski, Zakąski na Krakowskim w których p. Roman się wypromował, był znane z dwóch powodów: był czynny 24h na dobę i był naprzeciwko Pałacu Prezydenckiego, więc była to miejscówka do patrzenia na ten cyrk pt. miesięcznice.

 • mooore

  Oceniono 3 razy 3

  W tym samym czasie znikają 2 warszawskie kultowe knajpy - U Romana i Bar Warszawa. Pewno w ich miejsce powstana kolejne snobistyczne lokale skupione na dojeniu jeleni.
  Szkoda.

 • Oceniono 6 razy 2

  Oj tam oj tam nie ma jak u nas u kulawego Zdzisia szklanka winka na kaca tylko 5 zł

 • januszbauman

  Oceniono 1 raz 1

  Trochę szkoda. Mam szczęście, że bardzo klimatyczny obiekt u mnie w mieście www.tortyprawdziwe.pl nadal działa i prężnie się rozwija. Mam nadzieję, że go nie zamkną za mojego życia.

 • 999s

  Oceniono 1 raz 1

  Przypuszczam, że pazerność któregoś z Januszy byznesu urwała się ze smyczy i zaczęła hulać.
  Oczywiście mogę (i bardzo bym chciał) się mylić.

 • jugnehalmu

  0

  Dzięki Wiośnie, każda Polka i Polak do 26 roku życia będą mogli bezpłatnie podróżować po Unii Europejskiej. #wiosna #wiosnabiedronia #KGawkowski

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX